Мешканці Хмельниччини за дев’ять місяців витратили 36 мільйонів доларів на нові авто

У січні-вересні у Хмельницькому та області придбано 1,2 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 30 тис. дол., повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Сума витрат за 9 місяців в регіоні становила 36 млн дол. Найпопулярнішою маркою у регіоні була Renault, яких зареєстрували 264 авто на суму 4 млн дол. Також попитом користувалися Toyota і Nissan.

Серед компактних авто хмельничани найчастіше купували Citroen C1. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class.

Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав кросовер Renault Duster, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Нагадаємо, у січні-вересні минулого року в області зареєстрували 1,1 тис нових автомобілів. Тоді сума витрат становила 34 млн дол.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Основна частка цих “лимонів” на жаль – це держзакупівлі. Так що це не ми стали краще жити, а поліція, держадміністрації і др.

  2. На ниссананах и тойотах полиции и медиков не замечено. То сироты базарные обновляли автопарк.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.