ЗМІ: фірма з орбіти нардепа Микитася будує нові сховища на військовому арсеналі Хмельниччини, які мала здати ще в 2018-ому

Замовлення на будівництво нових сховищ на військових арсеналах у Хмельницькій та Кіровоградській областях отримала ТОВ «Північно-Український будівельний альянс», пов’язана із нардепом Максимом Микитасем. Ця ж компанія була оштрафована Антимонопольним комітетом України за змову на конкурсі з ремонту Шулявського мосту у Києві.

Про це йдеться в сюжеті журналістів-розслідувачів проекту Bihus.Info.

За умовами контракту ТОВ “Північно-Український Будівельний Альянс” були виділені 374 млн грн. за будівництво нових сховищ на  арсеналі у Хмельницькій області і ще 320 млн грн. за будівництво сховищ на арсеналі у Кіровоградській області. Усі роботи мають бути завершені до 2021 року. За словами тодішнього президента України Петра Порошенка, на арсеналі у Хмельницькій області роботи мали закінчитися ще у 2018 році.

«Ми зафіксували вашу доповідь, доповідь проектантів, доповідь підрядників, про те, що до кінця року на території цього арсеналу буде введено вісім сховищ подібного типу. З боку Держави ми жодного разу не  зірвали графік фінансування. Так само і підрядники разом із проектувальниками забезпечать поставлені терміни», – заявив Петро Порошенко 11 жовтня 2018 року безпосередньо на будівництві нових сховищ у арсеналі на Хмельниччині.

Але на момент підготовки сюжету будівельні  роботи на арсеналі тривають. Веде їх не лише допущена до держтаємниці ТОВ “Північно-Український Будівельний Альянс”. Знімальна група Bihus.Info зафісувала, що на території військової частини заїжджає транспорт з символікою UTB corporation, тобто Корпорації «Укртрансбуд».

Військові, які служать на арсеналі, підтвердили,  що не бачили будівельної техніки ТОВ “Північно-Український Будівельний Альянс”, натомість постійно бачать машини Корпорації «Укртрансбуд».  Ця компанія пов’язана з Державною корпорацією «Укрбуд», президентом якої протягом шести років був Максим Микитась. При цьому “Укртрансбуд” взагалі не розглядалася Генштабом і Міноборони як імовірний виконавець робіт на будівництві сховищ. Отже, вірогідно, критерії відбору учасника для робіт на військових об’єктах з самого початку  створювалися під близьку до Микитася фірму.

Крім складів на військових арсеналах, ТОВ «Північно-Український будівельний Альянс” є підрядником на будівництві Шулявського мосту у Києві. Цей підряд компанія отримала у результаті змови на тендері з іншою компанією, також пов’язаною з Максимом Микитасем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.