Український ринок нових авто встановив півторарічний рекорд

“Укравтопром” підвів підсумки шести місяців 2019 року, а також окремо за вересень. Тепер український авторинок займає 23 місце в Європі за обсягами продажів.

За інформацією асоціації автовиробників України, всього, за підсумками трьох кварталів 2019 року, українці придбали і поставили на облік 61,7 тисячі нових легкових авто, що на 2% більше, ніж за аналогічний період минулого року:
– українці у січні-червні 2019 року зареєстрували понад 39,2 тис. нових легкових автомобілів, що лише на 13 авто більше, ніж в першому півріччі минулого року.
– літо-2019 стало найбільш “врожайним” після 2013 року, коли в Україні було зареєстровано 55 тис. нових авто. Про це сьогодні, 2 вересня, інформує Асоціація автовиробників України “Укравтопром”.
– у вересні 2019 року первинну реєстрацію в Україні пройшло 7,2 тисячі нових легкових авто, що на 6% більше за минулорічні показники того ж місяця.

Найбільша частка куплених нових автомобілів у вересні припала на кросовери. Це зрештою показує попит у українців з такого виду транспорту.

Ситуацію з авторинком Хмельницької області прокоментував заступник директора автоцентру Лига Галкін Євген Григорович.
«Хмельничани купують нове авто націлюючись на термін експлуатації, відповідно на якість матеріалів та технологій. Така ж тенденція зараз зберігається і по Україні. Саме тому ціна, як аргумент корейських автовиробників, відійшла на другий план.
Німецький OPEL з оптимізмом дивиться на український ринок.

Кросовери входять в ТОП і у нас. Grandland X купують для подорожей, як сімейне авто та для робочих поїздок з економним  дизельним двигуном при витраті пального 4,5 літрів на сто кілометрів. Crossland X – компактний міський кросовер з автоматичною коробкою передач, в основному купують жінки. По відношені якості до ціни – це ТОП пропозиція на ринку. Insignia, як представницьке авто бізнес-класу –  затребуване власниками бізнесу, топ-менеджерами, та людьми з інтересом до інноваційних технологій в автобудівництві. Astra – в основному продається на корпоративний сектор, як службове авто, оскільки виграє надійністю та простотою експлуатації.»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.