“Ні – плану Путіна!” – у Хмельницькому провели акцію і ходу

Сьогодні, 14 жовтня, близько 200 хмельничан взяло участь в акції «Ні – капітуляції!».

Учасники акції, серед яких також були учасники АТО і військовослужбовці, зібралися на центральному майдані Незалежності біля облдержадміністрації. Вони тримали плакати з написами: «Ні – плану Путіна», «Ні – амністії вбивць», «Ні – капітуляції!», а також жовто-блакитні та червоно-чорні прапори.

Далі учасники пройшлися ходою центральними вулицями міста. Під час акції вони скандували «Пам’ятай чужинець, що господар українець», «Слава Україні – Героям Слава!», «Слава нації – смерть ворогам», «Одна нація, одна Батьківщина – це Україна!».

Хода завершилася біля кінотеатру імені Шевченка, де була проголосована резолюція до президента України та Верховної Ради щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Їм Путін сказав про свої плани?

 2. Коли вже ці дебіли зі своїми думками перестануть ходити по вулицям міста і голосити всяку х..ю. Да до пиз…и путіну ваша хотьба і гасла. Візьміть краще віники у руки, а ще краще йдіть у військомат. Бо за 1500км. від маЦви ходити і пиз..и легше чим щось розумне зробити. Покоління шарікових і швондерів бля.

 3. «Слава Україні – Героям Слава!», «Слава нації – смерть ворогам!»

  • Такі «герої» не розуміють (певно знаннь, розуму і совісті не вистачає та / або «придурюються»), як їх «підставили», а саме те, що згідно, як з чинним законодавством України (Конституцією України, законодавством про Збройні Сили України, Кримінальним кодексом України тощо), так і з міжнародним військово-гуманітарним законодавством, т.з. «АТОшники», «кіборги» та т.п. військові зі складу Збройних Сил України, що брали / беруть участь у т.н. «гібрідній війні, АТО…» (як там зараз називається, навіть не хочу запам’ятовувати) на сході України, як і ті, хто стріляв в них з «іншої» сторони, є злочинцями. Адже в умовах, коли війна належним до чинного національного законодавства порядком не оголошена та / або військовий стан не введений, Збройні Сили України не мали і не мають права брати участь у збройних конфліктах, як в кордонах нашої країни, так і поза її межами (згідно зі статутами мають право і зобов’язані застосовувати силу та зброю в певних / адекватних межах для захисту об’єктів в місцях дислокації цих частин). Тим більше не мали і мають право це робити усілякі незаконні збройні формування: т.н. «добробати», «сепарські» формування тощо, не має різниці з якої сторони. Чи усвідомлюють усі ці «захисники України», що коли можновладцям (теперішнім чи майбутнім) це знадобиться, відповідні статті ККУ будуть до них застосовані (таке вже було в нашій історії)? І ще дуже мені «цікаво» те, що ця частина «українців» не знає, не розуміє і не поважає законодавство власної країни взагалі.
   І я не вірю, що вони усі усе це не знають. Просто вони вважають можливим для себе порушити (суттєво) положення чинного законодавства України та норми християнської моралі. Так що не має чого з них «строїти героїв». Усе, що я тут написав, відповідає дійсності (є правдою) і грунтується на чинному законодавству України.
   А чому майже не згадують про те, скільки дітей за часи АТО загинуло в Донбасі і на Луганщині, і про те, що тамошні діти продовжують страждати та гинути зараз?

   • Підоренко, краще подивись статистику дитячої смертності твоєї улюбленої кацапії. А ще ліпше сам туди звали, там „норми християнської моралі” та інші скрєпи прямо в законодавстві недокраїни, все як ти любиш.

 4. Що за публіка? Хлібом не годуй а дай провести ,,огляд пісні і строю,,.
  Хто роботу робить, той немає часу валувати вулицями.
  Є рішення народних обранців – довіряйте їм.
  Чого волину водити?

  • Бо якщо прості партійці волати не будуть, їх лідерам грошей нікто не дасть.

 5. Питання до учасників, що несли партійні прапори: вудки після дійства треба назад здавати?

  • Вудки і жопу нехай засунуть. Може тоді в них розуму з’явиться, а не колективний ідіотізм.

 6. А скільки платили ?

 7. Молодці. Путіну якраз це і потрібно. Развалюйте Украину далі. Тягнибик премію отримає (в рублях) и путівку в Сочі (насправді – до “соняного” Магадану).

 8. Вранці відсмоктав своєму куратору з ФСБ. Він видав мені 200 рублів премії, і сказав: “Хахол, я тобой доволєн. Продолжай в том же духє”.
  На радощах я закукурікав.

  • Пацани, нас клонують! Вже Путенки є і за Неньку демократичну, так і за Неньку радткально-націоналістичну.
   А я Вам усім скажу що заслуговує наш народ на таке нищебродське життя. ЯКЩО 200 радикально настоєних чуваків ходить по місту і галтіє за те щоб “гради” убивали дітей по обидва боки “лінії фронту”, а тисячі інших поміркованих, але не радикально налаштованих, мовчки за цим спостерігають, ганьба усім нам. Так у любий країні Європи ЗАКОН ПЕРЕД УСІМ, НЕ УКРАЇНА, НЕ ВОЛЯ, А ЗАКОН! І о цю всю радткально удару давно там уже б пов’язали і каталажку помістили, а особливо буйних закрили на декілька років. От тоді б дійсно і війна закінчилася і мир настав

   • Підоренко, передай своєму куратору у ФСБ що за законом у нас Крим і Донбас — це Україна, і сходи нахуй.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.