Дорожній колапс на вулиці Бандери розв’язала розмітка: як хмельницькі посадовці похизувалися на кількарічній проблемі

Нанесення додаткової дорожньої розмітки на вулиці Бандери у Хмельницькому, як не дивно, розв’язало кількарічну проблему довжелезних заторів, в які потрапляли містяни, рухаючись у години пік з мікрорайону Озерна до центру.

Першим з посадовців на початку тижня про подолання заторів сповістив у “Фейсбуці” начальник управління ЖКГ Василь Новачок.

“А ви вже оцінили нові чотири смужки на Бандери? Здається вперше за останні кілька років в понеділок о 8.3О Бандери не стоїть”, – написав він.

Цю ж тему у п’ятничному інтерв’ю зачепив мер Олександр Симчишин.

“Як показують останні дні, нова дорожня розмітка зменшила затори. Рішення було досить просте – нанесли дві смуги замість однієї (рух з проспекту Миру вниз по вулиці Бандери – НГП), що вдвічі пришвидшує рух автомобілів. Наразі аналізуємо роботу світлофорів на перехрестях проспекту Миру, а також на розі вулиць Нижня Берегова і Зарічанська. Можливо, їх дещо синхронізуємо, щоб ще покращити рух транспорту”, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, що наприкінці серпня дорожники повністю замінили асфальт на вулиці Бандери у Хмельницькому (від перехрестя проспекту Миру, що біля костелу до перехрестя Зарічанської). Також на цій ділянці дороги комунальники замінили старі водопровідні мережі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Повні ідіоти! Спочатку звузили дорогу, якої і так не вистачало, а тепер повний брєд несуть, що ця розмітка покращила ситуацію! “Намалюйте ще три ряди буде ще краще”!

  2. А так же на новой разметке уже 3 аварии случилось. Раньше только пешеходов лупили в темноте. а теперь по 2-3 машины сталкиваются.

  3. За асфальт подякуємо, а от затор став більший. Особливо з 08.30 до 09.30 та з 17.00 до 19.30. Взагалі у місті дуже багато придурковатих розміток та світлофорів на світлофорі. Той хто це розробляв видно погано вчився, якщо взагалі вчився.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.