Симчишин націлився на другий мерський термін

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що за дві мерські каденції йому вдасться реалізувати всі ідеї.

Про це він зазначив в інтерв’ю місцевому 33 каналу.

“Справді я планую йти (на місцеві вибори, які заплановані на осінь 2020 року – НГП). Адже коли вперше балотувався, то говорив, що маю намір, якщо переможу, працювати два терміни на посаді міського голови. І цих десять років буде достатньо, щоб змінити місто і реалізувати всі ідеї”, – сказав Симчишин.

На його думку, на законодавчому рівні правильніше запровадити обмежувальну норму (не більше двох каденцій) на виборну посаду міського голови.

Водночас Симчишин зауважив, що радіє тому, що не балотувався на цьогорічних позачергових виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо, що на місцевих виборах-2015 висуванець ВО “Свобода” Олександр Симчишин здобув перемогу за посаду мера Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. Вибирати всіляких непорозумінь зараз модно. Хай горить і хлів.

 2. Олександр Сергійович,Хмельничани Вас підтримують!

  • Зрадники. Бачити вас не хочу. Проголосували за товстого клоуна на виборах в Раду.

 3. Голосуйте, голосуйте дурні. Чим більше серед Хмельничан не думаючого електорату, тим краще таким як Симчишин! Він Вам буде впарювати фонтани, майданчики, за завищеними цінами, робити дороги які необхідно буде після зими реставрувати, буде в зговоре з будівельниками, на відкатах з бюджетних коштів поповнювати свій добробут, а ви і далі радійте рокфестивалями. Симчишин добре освоїв теорію, що електорату необхідно хліба і видовищ!
  P.S. Для тих хто буде писати, що це не так, краще запитайте у Новачка з яких коштів він побудував собі новий будинок і купив собі нову машину з автосалону?

  • Бицюган маниківський Вася мудачок накрався!!! Але його першого і за жопу візьмуть, а він вже все на Картавого валити буде.

 4. Хто б сумнівався! Звичайно, буде балотуватися! Йому більше нічого не залишається робити в житті, як тільки балотуватися, щоб знову бути міським головою Хмельницького. Тому, що Саші ой як не хочеться повертатися до того способу життя, який він вів до весни 2014 року. Бути викладачем в університеті, жити майже на одну зарплату і бути невідомим в Хмельницькому. Тому, що більше він нічого робити не вміє як бути двох особистісною людиною! “Йти по головах”, привласнювати собі заслуги інших! І дуже любить “коли йому співають преферанси” і сильно не любить коли його критикують! Він сам собі створив образ ефективного міського голови, а електорат повівся на це! І більшість думає, що якщо Симчишин не стане міським головою, то Хмельницькому прийде “капут”. Люди читайте класиків, і пам’ятайте, що не потрібно створити собі кумира! Повірте, мені, що після Симчишина може прийти куди більш грамотний і більш ефективний міський голова, і який не буде тільки робити собі піар! До речі, Хмельничани, запитайте Симчишина, чому він знову збирається летіти в Китай, не тому, що він хоче, щоб Китайці зайшли в індустріальний парк Хмельницького? Хочете ви жителі Хмельницького, щоб поруч з вами жили китайці і в Хмельницькому був свій Чайна-таун?

  • Дібіли проплочені,вам гниди повилазило,що Хмельницький дійсно змінюється?
   Якщо ви Анонізми кончені говорите що мер ніхера не робить,то ти сцуко не ховайся за Анонізмом,а скажи:
   -Хмельничани,я готовий висунути свою кандидатуру і Назвись ПІП!
   Ато сидиш і пизд.ш на параші

   • Дибіл впенений, що всі, крім нього, просто дибіли.

   • Хмельничанин, ти баран? Все що робиться це завдяки багатотисячному колективу та грошам, які з’явилися після децентралізації. Якби ти був хмельничанин тобі було не все рівно що обкрадають містян на кожному підряді якась шушера залетна.

   • А ты не аноним гюльчатай открой личико

 5. ШАЛАПУТ ТИ, ХМЕЛЬНИЧАНИН

 6. На свете нет ужаснее напасти,
  Чем идиот, дорвавшийся до власти

 7. Да и х.. с ним пусть идет.

 8. Обличчя мера Миколаїв та Кривак.

  • Мля,які ви дебіли кончені аноніми ,ви сууко гниди.Напишіть свою біографію і життєвий шлях!!!
   Симчишин ні від кого не ховався під анонізмами,ВІН ЗАВЖДИ ГОРДО ГОВОРИВ Я СТМЧИШИШ ВІД СВОБОДИ!!!А ти гнидо анонім покажись назви своє імя і прізвище!!!!!
   Чи сциш???

   • Хмельничанин це таке прізвище? А Свобода себе повністю дискредитувала. Дебільними і корупційними діями, які ідуть на користь агресору.

 9. А я буду голосувати проти нього, тому що ці фонтани стадіони в школі, це все показуха, Ви би знали які такси зараз в міській раді, щоб отримати документ, і цей палац спорту, звели тільки для того, щоб дати комунікації Спорт-Сіті. Напевно добре заплатили, чи відали квадратами, це тільки один приклад, а скільки ще таких у місті. Подивіться хто керує відділами, і які там побори, а простим людям тюхають показуху, стели на острові, фонтани для циганів на Жд вокзалі, просто сміх

  • Це точно!
   Хочеш містобудівні умови отримати, заплатити на банківську картку 8$ за квадратний метр, тоді отримаєш.
   Дуже чесна у нас влада для піару перед мешканцями міста Хмельницького, а перед підприємцями кудись і порядність і чесність пропадає.

  • На Тернопільській, 34 А теж продовжується НЕЗАКОННЕ будівництво і “чесна” влада техенько мовчить вже отримавши рішенням суду.

   23 вересня 2019 Хмельницьким окружним адміністративним судом у справі 560/1227/19 СКАСОВАНІ МІСТОБУДІВНІ УМОВИ НА ВУЛ. ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ, 34 А. ….Відтак, оскільки будівництво багатоквартирного 10-ти поверхового житлового будинку по вул. Тернопільській, 34 А у м. Хмельницькому не передбачено генеральним планом та планом зонування, тому містобудівні умови та обмеження не відповідають містобудівній документації, що є підставою для їх скасування….

 10. СВОБОДА вже своє віджила, все це одноразова акція

 11. Понапризначав дибіловатих на керівні посади і вони себе показують Миколаїв, Новачок та інші, лише в спорті кажуть, якийсь ніби нормальний, але теж з старої команди Мельника

 12. буде пробувати, якщо за земельні та фінансові махінаціі на посадять! Матеріалів на нього є більше ніж достатньо

 13. Якщо Симчишин такий кришталево чесний міський голова Хмельницького, то хай зробить в 2020 році незалежний фінансовий аудит з січня 2016 року по 31 грудня 2019 року. Результати цього фінансового аудиту презентує перед виборами на міського голову Хмельницького мешканцям міста Хмельницького. І тоді за результатами цього фінансового аудиту ми побачимо який у нас чесний і порядний, а головне господарський міський голова Хмельницького Симчишин. Але, щось мені підказує, що цього він ніколи не зробить, тому що у кого-то “обличчя в пушку”.

 14. Картавий тебе хіба що по свалці потягати!!!

 15. Лише Свобода, лише Симчишин!

 16. Семчишин через незнання або за наївністю, підписує угоду про співпрацю з китайцями? Мабуть він не знає про програму китайського уряду з якої 60% працівників китайського підприємства яке відкриває своє виробництво за кордоном має бути там працівниками. Чи зможе наш бізнес зараз конкурувати з китайським бізнесом, наврядчи, а якщо китайці зайдуть в сферу швейної галузі в Хмельницькому?

   • Симчишин через незнання або за наївністю, підписує угоду про співпрацю з китайцями? Мабуть він не знає про програму китайського уряду з якої 60% працівників китайського підприємства яке відкриває своє виробництво за кордоном має бути там працівниками. Чи зможе наш бізнес зараз конкурувати з китайським бізнесом, наврядчи, а якщо китайці зайдуть в сферу швейної галузі в Хмельницькому?

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3322737821099876&id=100000910733569

  • Да хрен там що кто відкриє. Чергове місто побратим. Але Картавий їздив по шкурному питанню. Заховав лям долларів, який минулий раз поклав на депозит в китайському банку, та про який взнали тут.

 17. Симчишин не мой герой.Но нужно отдать ему должное…Я НЕ СЛЫШАЛ,чтобы он или члены его команды были замешены в противоправных мероприятиях. Единственный его недостаток -стал полнеть.

  • Ближче до виборів міського голови Хмельницького прочитаєте, побачите і почуєте.

 18. Оолександр Сергійович,не читайте тих бредових коментарів!
  Всі хмельничани за вас! Ми бачимо кожного дня вашу працю,і дуже вдячні за все!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.