Перевізники Кам’янця-Подільського вимагають підвищення вартості проїзду до 6 грн

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбулися громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у міських маршрутках. На засідання прийшло три десятки людей, переважна більшість з яких – власники та водії маршрутних автобусів, повідомляє видання “Вдало”.

За словами голови Кам’янець-Подільської спілки перевізників Миколи Чайковського, процедура корегування цін на проїзд була запущена ще чотири місяці тому. За цей час були проведенні економічні розрахунки та надані для перевірки у профільний департамент міської ради.

«Ми розуміємо, що економічна ситуація в Україні не найкраща, але підняття цін – це вимушений крок», – розповіли перевізники.

Вони, зокрема, скаржилися на інфляцію та ріс цін на запчастини, податки, амортизацію, автострахування, ремонт транспортних засобів, мінімальну зарплату.

«Питання страшне, але необхідне. За нашими розрахунками, економічно обгрунтована вартість проїзду у Кам’янці-Подільському – 7 грн, але просимо підняти ціну до 6 грн», – додали у спілці. Пропозицію у 6 грн підтримали також у департаменті економіки Кам’янець-Подільської міської ради.

Таким чином після півгодинного обговорення 30 учасників громадських слухань підтримали зростання цін на проїзд до 6 гривень, один виступив «проти», один – «утримався».

Як повідомив заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій, тепер рішення за виконавчим комітетом. Орієнтовно це питання винесуть на голосування через два тижні. Якщо члени виконкому підтримають пропозицію перевізників, то, ймовірно, вартість проїзду у маршрутках Кам’янця-Подільського зросте з 1 листопада.

Наразі вартість проїзду у маршрутках Кам’янця-Подільського становить 5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Що за Тарас сидить на фото такий похмурий ?

  2. Адвокат Громик, відпочиває. Доречі, толковий адвокат.

  3. Доллар вниз, топливо вниз, а цена вверх? Классно в камянце лохов разводят.

  4. А чиї інтереси представояє відпочиваючий адвокат Громик ?

  5. Коли ж Ви понаїдаєтесь??? Йдіть до своїх роботодавців(власників убитих бусів) і їм мозг трахайте – це вони Вам недоплачують!!! Ви хоч якісь податки платите? Х..я! Все необлікований кеш самі кожного вечора несете “хозяїну”, а винуваті прості люди. Всі це знають і всіх це влаштовує. Відмініть пільги по проїзду і введіть електронний квиток і враз посвітлішає в очах. Ніякого кешу на руки водію!!!! Ось за що необхідно боротись!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.