У Хмельницькому за 24 години мають створити проекти для покращення інфраструктури міста

У Хмельницькому стартував UrbankHack – хакатон, захід для фахівців ІТ—сфери, метою якого є створення проектів для урбанізації міста, повідомляє міська рада.

Десять команд учасників працюватимуть протягом двох днів 10 та 11 жовтня.

Учасники UrbankHack мають розробити проекти для покращення інфраструктури міста. Наприклад, створити додаток, у якому на карті міста буде позначено, де є сміттєві баки.

Учасники співпрацюватимуть із менторами (програмістами, маркетологами та дизайнерами), які допомагатимуть у розробці проекту. Кожен ментор – це практикуючий фахівець, тобто якщо ментор-програміст – це людина з досвідом програмування, знає як правильно розподілити обов’язки у своїй команді, якщо ментор-маркетолог – це людина, котра розуміє ціль маркетології та знає, як правильно прорекламувати свій продукт та ментор-дизайнер – креативний працівник, що вміє правильно продумати кольорову гаму для певного продукту, як він буде взаємодіяти з назвою і сайтом/додатком.

За 24 години кожна команда-учасниця хакатон визначає двох представників, які презентуватимуть свій проект. Для команди є певний перелік критеріїв, які вони мають показати журі. Журі оцінює проекти по певних позиціях: цікавість назви проекту, актуальність для міста, креативність представлення, прототип проекту, маркетинговий план, організаційний план, бюджет, ризики проекту. Оцінюватимуться проекти за 5-ти бальною шкалою. Переможець визначатиметься за найвищою сумою балів.

Захід відбувається за сприяння Хмельницької міської ради та з ініціативи Meet and Code і ГО «ІТ- кластер міста Хмельницького».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хернею займаються.

  2. а грошенята то з бюджету мутяться…. поговорять.. побухають…. ще й грандовські гроші поділять… і все добре…

  3. І нічого то ви не розумієте, ясно ж написано для покращення інфраструктури міста, нашого Хмельницького. От, баламути…..

  4. ХАКАТОН ? Ну й придумали. Може це Хмельвіль-2 ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.