Громадські активісти запросили мера Хмельницького до дискусії у прямому ефірі

Громадська організація Рада Реформ Хмельниччини запрошує мера Хмельницького Олександра Симчишина до дискусії у прямому ефірі телеканалу UA: Поділля щодо питання по земельній ділянці за адресою: вул. Прибузька, 5/1.

Громадські активісти вважають, що зміна цільового призначення цієї земельної ділянки, яку підтримали 26 депутатів міськради, суперечить чинній містобудівній документації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Який вихід як ділянка забудована ? До того ж якісь квартири передаються воїнам АТО.

 2. На Тернопільській, 34 А теж продовжується НЕЗАКОННЕ будівництво і “чесна” влада техенько мовчить вже отримавши рішенням суду.

  23 вересня 2019 Хмельницьким окружним адміністративним судом у справі 560/1227/19 СКАСОВАНІ МІСТОБУДІВНІ УМОВИ НА ВУЛ. ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ, 34 А. ….Відтак, оскільки будівництво багатоквартирного 10-ти поверхового житлового будинку по вул. Тернопільській, 34 А у м. Хмельницькому не передбачено генеральним планом та планом зонування, тому містобудівні умови та обмеження не відповідають містобудівній документації, що є підставою для їх скасування….

 3. Картавий ніколи не прийде на ефір, де знатиме що будуть не зручні питання. А взагалі то його давно пора посадити за земельні махінації, а не на ефіри запрошувати.

 4. Мы труса — скромником зовем,
  Зовем мерзавца — шалопаем,
  Мы зад — спиною называем,
  А лысину — высоким лбом.

 5. нгп- зливний бачок

 6. Особисто я дуже погано відношусь до ВО “Свобода” і до персони мера за їх діяння під час майдану, за побиття містян, провокацій та підпалу СБУ, тролейбусів за 14-15 літніх хлопчаків з фекальними шествіями і ще багато “доброго”. Ой не за землю його необхідно допитувати у прямому і не прямому ефірі .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.