Хмельницький планує закупити 131 тролейбус і автобус на майже 1 млрд. грн

Протягом 2019-2023 років Хмельницький має намір закупити 131 тролейбус і автобус для потреб міста загальною вартістю 916,5 млн грн.

Про це зазначено у Програмі розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту, яку затвердили депутати на черговій сесії міськради 9 жовтня.

Згідно з документом, планується придбати 60 низькопольних і 6 на автономному ходу тролейбусів. Їхня орієнтовна вартість становитиме 490,5 млн грн.

Крім цього, закупівля 65 низькопольних автобусів обійдеться у 426 млн грн. Придбання транспорту профінансується з міського бюджету.

Також у програмі зазначається, що у Хмельницькому діє транспортна мережа з 22 тролейбусних та 45 автобусних маршрутів. Для її обслуговування щоденно виходить 72 одиниці електротранспорту (з 96 передбачених) та 278 автобусів (з 350 передбачених).

Нагадаємо, що у травні цього року ДП «АСЗ №1» компанії «Богдан Моторс» та КП «Хмельницькелектротранс» підписали контракт про закупівлю транспорту на умовах лізингу загальною вартістю майже 100 млн грн. Згідно з ним, Хмельницький отримає 10 автобусів «Богдан А70132» та 10 тролейбусів «Богдан Т70117», п’ять з яких матимуть до 20 км запасу автономного ходу, що дасть змогу з’єднати ділянки дороги, на яких відсутня контактна мережа.

Довідково. Хмельницьке тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу. Середній термін експлуатації пасажирських тролейбусів становить 22 роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Влада планує і їздить не на тролейбусах чи автобусах, а хмельничани вкотре немають чим добратися вранці на роботу чи навчання.
    Чим ближче до виборів тим більше планувати будуть.

  2. Купити чи взяти в кредит. Відомо що на придбанні техніки продавець відктатує 1-2% назад, чиновникам.

  3. Шоколадный свиноборонпром продолжает дальше лохам Богданы тулить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.