Все гамузом – у Хмельницькій міськраді земельний мораторій перемішався із запуском ринку с/г землі

Хмельницька міська рада проголосувала за звернення до президента і Верховної Ради щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Це сталося сьогодні під час чергової сесії міськради.

При чому фінальне голосування вмістило у себе три тексти звернень, один із яких протилежного змісту.

Так, перший доповідач, депутат від ВО “Свобода” Роман Цимбалюк запропонував колегам підтримати текст зверення, в якому говориться про недопуск продажу с/г земель, “оскільки це загрожує національним інтересам та безпеки України в цілому”. Також свободівець запропонував провести референдум та інвентаризацію всіх земель.

“Прошу, колеги, поставитися до цього питання відповідально, бо українська земля – це не товар, а стратегічний ресурс”, – сказав Цимбалюк.

Обранець з ВО “Батьківщина” Лев Бірюк зачитав свій текст зверення до центральної влади, наглосивши, що його готувала фракція. Мова йде про започаткування повноцінного ринку землі с/г призначення з 2020 року.

“Попередній доповідач зачитав зверення про продовження мораторію на землю. А наше має зовсім інший зміст. Запровадження повноцінного ринку землі с/г призначення одна з необхідних дій для розвитку приватної власності у сільській місцевості. Операції з найціннішим скарбом – землею – вимагають всебічного і професійного вивчення та розгляду кінцевого рішення на всеукраїнському референдумі. Сам референдум необхідно провести у 2020 році”, – наголосив Бірюк.

Після виступу мер Олександр Симчишин повідомив, що до міської ради також надійшло звернення від депутатської групи “За рідну землю” в облраді, яке перегукується з вимогами тексту звернення ВО “Свободи”, озвучене депутатом Цимбалюком.

“Виходить, що тема одна (земельна), але різний механізм бачення процесу”, – визнав міський голова.

У підсумку депутати вирішили проголосувати за звернення про проведення референдуму щодо продажу земель сільськогосподарського призначення з доопрацюванням кінцевого варіанту тексту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Пора кубло свободы уже разгонять. Лузеров у власти быть не должно.

  2. Цього Бірюка дібіла вже давно пора четвертувати,діду вже за 60 а воно ще хєрню в міській раді трусить.Йди геть кошенятко,ти вже давно не лев!

    • Леву у депутатах тепло як у Африці. То почесного візьме то земельки то на оздоровлення.

      • Все життя Лева тільки працював ротом, виробляв патріотичну демагогію. Нічого, заробив більше ніж деякі трудяги підприємці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.