Суд арештував будівлю каналізаційно-насосної станції та очисні споруди обласного госпіталю ветеранів війни через махінації

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на будівлю каналізаційно-насосної станції та очисні споруди Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

Про це зазначено в ухвалі суду від 30 серпня.

З відповідним клопотанням до суду звернувся старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ Головного управління Нацполіції в області. У документі зазначено, що за результатами тендера 1 листопада 2016 року керівництво госпіталю ветеранів війни підписало договір з хмельницьким ТОВ «Поділля Інвест Сіті» на проведення реконструкції системи відведення та очищення стічних вод загальною вартістю 11,69 млн грн.

Протягом 2017-2018 років «Поділля Інвест Сіті» отримало 6,88 млн грн за виконані роботи. При цьому у ході проведення слідчих дій з’ясовано, що підрядник, який закупив обладнання (2 одиниці блоку перекачування з функцією попереднього змучування осаду БПЗ 2.20.30, 1 одиниця системи керування SK -2-0,1 з функціями захисту і сигналізації та 3 одиниці блоку відкачуваннясирого осаду БСО 2.10.10), відсутнє.

Крім того, вкаане обладнання для очисних споруд «Поділля Інвест Сіті» 26 грудня 2017 року закупило в ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс». Також виявлено, що ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс» в грудні 2017 року закупило в ТОВ «Евроінвест плюс» наступне обладнання: 1 одиниця щит керування з функцією захисту і сигналізації, 3 одиниці гідравлічний модуль змучування сирого осаду, 2 одиниці блок попереднього змучування осаду на загальну суму 1,8 млн грн.

У свою чергу «Ероінвест плюс» в грудні 2017 року купило це обладнання в ТОВ «Аксіон-Ком», основним видом якого є надання рекламних послуг. Слідство з’ясувало, що «Аксіон-Ком» не купувало та не виготовляло вказане обладнання.

Звідси правоохоронці зробли висновки про наявність фактів зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, посадових осіб підприємства-проектувальника генерального підрядника ТОВ «ПоділляІнвестСіті», які за попередньою змовою між собою, через підконтрольні фірми з ознаками фіктивності, (ТОВ «Аксіон-Ком», ТОВ «Евроінвест плюс», ТОВ «Югай», ТОВ «СтрімЛайнГруп», ТОВ «Фаетон-буд плюс»), внесли завідомо неправдиві відомості в офіційні документи про обсяг та вартість виконаних будівельних робіт і таким чином привласнили бюджетні кошти на суму 1,8 млн грн, виділених Хмельницькою обласною радою.

Нагадаємо, що на нинішніх позачергових виборах до парламенту головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова балотувалася у 188 окрузі від партії “Слуга народу” і посіла друге місце, програвши діючому нардепу Сергію Лабазюку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Оце так слуга народу !?

  2. Спочатку суд повинен довести вину головного лікаря, а не робити, якісь висновки!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.