Під тиском ветеранів АТО на суботу скликано позачергову сесію Хмельницької облради

Перший заступник голови Хмельницької облради Неоніла Андрійчук підписала розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради на суботу, 5 жовтня.

Як повідомляє пресслужба обласної ради, на розгляд депутатам винесено одне питання – “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра».

Початок пленарного засідання заплановано на 12.30.

Перед підписанням цього розпорядження пані Андрійчук мала зустріч з представниками ветеранських організацій. Під час бесіди вона висловила занепокоєння, що у суботу буде важко забезпечити кворум депутатів (43 голоси), який необхідний для відкриття сесії.

Як писав НГП, 2 жовтня ряд ветеранських організацій Хмельниччини і Національний корпус звернулися до голови Хмельницької облради Михайла Загородного із закликом скликати позачергову сесію облради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Скликай не скликай. Результату роль. Коли народ дебільний і заздрісний. Поляки чи прибалти живуть своїм розумом. А більшістб недолуглих хохлів все думають, що Путін дасть їм роботу і зарплату як в Москві. Не зважаючи на десятки тисяч загиблих.

  • +1. Хоча Путін може дати їм роботу, тільки не як в Москві, а як в Сибіру. Зарплата — миска щі в день.

  • Йовбаки тупі, при чому тут Путін з роботою? Усі кто так каже, чи пугає що москаль прийде завтра в твій дім, віднімуть мову, тупі ідіоти. Так само ж пугали жителів Криму та Донбасу, тільки бендерівцями та нацистами.

   • Тому що більшості хохлів найбільші вороги їх сусіди і похрєну на Україну. А диявол з Москви для них бажаний союзник.
    А мови не стане, це очевидно, буде як зараз на Кубані, де живуть генетичні українці.

   • А що, хіба в Крим і на Донбас не прийшов москаль і не відняв мову?

 2. На майдан всі!

 3. После голосования каждый уважающий избирателей депутат должен был явиться добровольцем в военкомат!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.