У Кам’янці-Подільському депутати виступили проти “формули Штайнмаєра” та особливого статусу Донбасу

Сьогодні за ініціативою ветеранів та членів АТО, а також окремих депутатів, була скликана позачергова сесія Кам’янець-Подільської міської ради. На ній розглянули одне питання – звернення до Президента України та Голови Верховної Ради щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні.

Про це повідомляє прес-служба міської ради

У листі до керівників держави йдеться про те, що документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи в Мінську з реалізації «формули Штайнмаєра», є неприхованою здачею національних інтересів.

Депутати закликають захищати невіддільне суверенне право України на відновлення і збереження територіальної цінності в межах міжнародно визнаного державного кордону, а також просять Верховну Раду не підтримувати нову редакцію закону України щодо особливого статусу Донбасу і узаконення проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Сепаратюги. Мудрий український народ дав їм ще мудрішого керівника, а вони бунт влаштовують. Підуть першими до Сибіру, а вже потім народ.

  2. Депутатам потрiбно займатись бiльше мiстом яке схоже на смiтник, а не туристичне мiсто. Бiльшiсть з них не розумiэ проти чого протистуэ. Як це типово для украiнця

  3. Кастрюлеголовые ещё остались.

  4. Пропоную депутатам мінськ ради завтра, дружно, всім депутатським корпусом з’явитись у віськомат, написати заяви і д обровольцями на фронт. Народна мудрість п……ти – не мішки носити. Війну треба закінчувати, досить смертей.

    • Вірно кажеш, досить смертей. Усі українці здохнуть у Сибіру, після цього смертей не буде.

  5. Який нах.. сибір? Нам за 28 років, такий “курорт” влаштували, що і “сибір” санаторієм здається. І все через таких псевдо патріотів – депутатв, які тільки но грабують громади. Скільки цих падлюк, які проколосували за фактично продовжння війни, були в зоні АТО (не в глибокому тилу) ? Пишіть заяви до віськомау, і гайда на фронт.

  6. Вася вали в военкомат! Тебя ждут великие дела.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.