Керівник ОДА погодив скорочення райдержадміністрацій Хмельниччини з 1 січня 2020 року

Тимчасово виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко підписав розпорядження про визначення граничної чисельністі працівників районних державних адміністрацій з 1 січня 2020 року.

Відповідний документ датований 25 вересня.

Згідно з ним, значних скорочень зазнає штат п’яти РДА: Кам’янець-Подільська (мінус 58,5 одиниць – до 78,5), Городоцька (- 51 до 73,5), Дунаєвецька (- 50,5 до 82,5) і Хмельницька (- 45 до 77,5).

В цілому, сам апарат усіх райдержадміністрацій зменшиться на половину.

Пропонується:

Є на сьогодні:

Розпорядження Кальніченка прийнято з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №746, яка передбачає скорочення чисельності райдержадміністрацій в Україні на 50% з 1 січня 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Людей скорочують, а роботи то не зменшується

  • Не плутай роботу із її імітацією. Дармоїди, переливають лише із пустого в порожнє. Винні не люди, винна – система, о придумала тим людям посади.

 2. Більша зп буде. А як це 65,5 осіб?

 3. що я вам скажу шановні, так як ви розсуждаєте це мова мяко кажучи простих неосвідчених людей, розгін адміністрацій призведе до ще більшого хаосу і безправності в країні. люди могли б хоч кудись піти пожалітися і вирішити свої питання щоб їх не футболили так як адміністрація це державний орган і повинна вирішувати нагальні питання які виникли у людей щоб останні не написали скаргу на бездіяльність і тд. а тепер будете ходити в отг де з вас будуть глузувати і футболити бо вони не підпорядковуються нікому

  • Ви, як освідчена людина, підкажете реальні механізми впливу райадміністрацій на ОТГ? Буду щиро вдячний! Бо по суті зараз ОТГ глузують з РДА і райрад, а багато і цим списком необмежуються. Нажаль…

   • Так, ОТГ на даний час глузують з РДА! А чому їм не глузувати?! – фінансовий ресурс мають, повноваження на території ОТГ мають, а зобов’язань ніяких (то не наше, йдіть в район). Але ГАРНО сміється той, хто сміється останім. І це не тому що, до нього довго доходить, а тому що, тим хто сміявся раніше вже не до СМІХУ.

 4. ви подивіться скільки дармоїдів сидить в обласних і районих радах які тільки перекладають папірці і раз в квартал проведуть сесію по тих матеріалах які підготують адміністрації а зарплату отримують дай боже.

 5. поставити отг на місце можна -треба провести ревізії фінансової діяльності показати простим людям скільки їх там працює яка зарплати та інші забаганки а на ремонт дороги водогону коштів нема. але ніхто цим незаймається райадміністрація неможе а область нехоче тому що отг треба підтримувати-децентралізація.

 6. раніше в районі було 110-130 працівників разом з управліннями соціального захисту а зараз в кожній отг 40-80 чоловік без соцзахисту то де та економія на адмінапараті.

 7. Давно пора! Можна на 100%.

 8. Повноваження ОДА, РДА, делеговані РАДАМИ, взагалі адміністрації скоротити, забезпечити електронний облік, зменшити до мінімума кількість дозволів, та ін. і все буде ок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.