“Формула Штайнмаєра”: окремі депутати Хмельницької облдради задумалися над скликанням позачергової сесії

Сьогодні депутат Хмельницької облради Наталія Вишневська через соціальну мережу запустила своєрідний флешмоб з питання доцільності скликання позачергової сесії ради для реагування на заяву президента Володимира Зеленського щодо погодження так званої “формули Штайнмаєра”, яка передбачає проведення виборів на окупованому Донбасі.

“Вважаю, що потрібно скликати позачергову сесію Хмельницьктї облради! Прошу в коментарях позначити знаком “+” або ” -” свою позицію. У Державі ВІЙНА. Сотні загиблих синів..! Ніякої «формули Штайнмаєра», як складової Мінських угод, не існує! Підписання формули російського походження – формули Путіна, де-факто, означає послаблення або навіть і зняття санкцій проти Росії. А також: легітимізацію окупованого РФ Донбасу, легітимізацію незаконного референдуму в Криму і незаконної анексії Криму”, – наголосила вона.

На ідею Вишневської відгукнулися (у коментарях значком “+”) депутати Тетяна Зеленко (Радикальна партія Ляшка), Наталія Коваль (Об’єднання “Самопоміч”).

Окремо депутат облради Наталія Коваль у дописі в “Фейсбуці” зазначила, що Україну вже п’ять років хочуть впихнути ордло в якості суб’єкта федерації з особливим статусом.

“Мене не влаштовує брифінг презедента на якому не прозвучало жодної конкретної відповіді. А його “гарантії” на словах, що все буде зашибісь, це приблизно, як “закінчиться епоха бідності і брехні”, – написала вона.

Нагадаємо, під час брифінгу 1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона відповіла на лист спецпредставника ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, що погоджує текст «формули Штайнмайєра», яка передбачає проведення виборів на окупованому Донбасі. Під документом, який стосується насамперед виборів на Донбасі й статусу окупованих нині територій, стоять підписи представників України та Росії у ТКГ – Леоніда Кучми та Бориса Гризлова, представників ОРДО й ОРЛО – Наталі Ніконорової та Владислава Дейнего, а також представника голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка.

Водночас глава держави запевнив, що це не “капітуляція”, бо вибори відбудуться лише після виведення військових і за українським законодавством.

Того ж дня ввечері близько двох сотень активістів пікетували Офіс президента у зв’язку з погодженням Україною у Мінську «формули Штайнмайєра». Активісти намалювали на білому полотні червоно-чорною фарбою «Ні капітуляції».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 31

 1. Собрались лузеры и начали обсуждать. Не нравится вали в военкомат проси берданку с голошами и на передовую сепаров гонять! И прихватите Бурлика с кувалдой.

 2. Піздно. Народ лузер і жлоб проголосував за кловунські анекдоти. Заслужив капітуляції, як і голодомора в 1933.

 3. Надоiли вже з мiтингами. Правильно що пiдписали. Це единий шлях до миру

  • Шлях до Сибіру. Але кожний хохол думає що там його ждуть золото і діаманти, а не ділянка один на два метра.

  • Іще один „устал ат вайни” по телевізору?

  • І ще, кацапе, якщо вже пишеш українською — став українську розкладку, на майбутнє. А сьогодні відгрібатимеш від свого куратора.

   • Вася меньше мичи, бери берданку і на схід шизік

    • О, ще один дебіл з узкоязичною щелепою приліз. Все ніяк українська не дається?

     • Недоносок Васьо скаче як горила і чого такого дауна українська земля носить, вали в кацапію

     • Дійсно, не можу зрозуміти чому такі дауни як усілякі Підоренки не поїхали додому до своїх братушек по розуму.

 4. Вишнівська, ЗНАЙШЛИ ПАТРІОТКУ !!!

 5. Дайте Наталці мітлу, давно ж не літала. Як би від того не пищала всіляка нечисть, але та війна вже давно в печінках.

  • Треба було совєтам здатись нацистам, в 1941, щоб війни не було. Зажили як французи у Віші.

 6. А як проголосує фракція “Рідна Хмельниччина” яка в минулому мала назву “БПП Солідарність”, ляжуть в цей раз під Зеленського як колись всі дружко лягали під Пєтю разом з Гладуняком, Фрідманом і Процюком

 7. Формула штангенциркуля рулить

 8. Вася вали Дебальцево освобождать! Нефиг тут отвисать!

  • Краще звільнити твою квартирку. Давай на істєрічєскую родіну, в барак у рідних єбєнях.

   • Васька-підараська переїзжай на хмельницьку свалку там твоє місце бомжара

    • Та не переживай ти так, я на твоє місце не зазіхаю. Бомжуй собі спокійно й надалі.

     • Обриганий бомжара Васька-гімнаська відстоює своє місце

     • Підоренко, якщо ти обригався — йди мийся, а не стій біля дзеркала, милуючись собою. А ще краще кидай бухати, особливо боярку. Хоча в твоєму випадку може і не краще.

 9. Бомжара Васька-підараська вожак бомжів

 10. Чого сваритесь? Вася ти подумай – потрібен мир чи ні? Потрібні смерті чи ні? Пофіг чия формула головне мир.Давай це назвемо формулою ВасиляІ Україну треба обєднувати а ви тут на місцях готові один одного вішати. Воювати ніхто не хоче, значить всі хочуть миру

  • Як кажуть, і тут Остапа понесло. Хуйло не питатиме чи потрібні тобі смерті і чи хочеш ти миру. Жодного нападника за всю історію людства ніколи не цікавили бажання і сподівання жертви. Кажеш головне мир за будь-яку ціну? Ок, завтра в ЛДНР увійдуть Дніпро, Харків, Одеса. Післязавтра здійсниться ватна мрія „дойті до Кієва”. І Україна вкотре об’єднається у складі чергової малоросійсько-кацапської колонії типу УРСР, а ти будеш воювати за мир (точніше за русскій мір) де-небудь в Афгані, Сирії чи Чечні. Правда крута перспектива?

  • От, наприклад, жиди тупі. Замість того аби „проста пєрєстать стрєлять”, бо ж головне мир, вони там постійно вовтузяться. Не думав миротворцем в Ізраїль поїхати? Раптом дурним неотесаним варварам очі відкриєш.

  • І назва „формула Василя” мені не подобається. Краще „формула хуйла”. Я люблю коли речі називають своїми іменами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.