Відгомін виборів – правоохоронці запідозрили хмельницьку газету в неповному друку програм партій та депутатів

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області закидає фізичній особі-підприємцю Олегу Шаповалу, який є видавцем обласного видання “Актуально для подолян” привласнення бюджетних коштів, яку були призначені на видавництво газети для підготовки до позачергових виборів народних депутатів.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 24 вересня.

За даними досудового розслідування, у липні 2019 року ОВК №188 підписала з ФОП Шаповал чотири договори про надання послуг з опублікування в газеті “Актуально для подолян” програм партій та депутатів тиражем 12000 примірників.

Разом з тим, у відповіді тернопільсього ТОВ «Дім» від 11 липня зазначило, що відповідно до замовлення № 969, товариство виконало роботи щодо друку спеціального випуску газети «Актуально для подолян» накладом лише 2100 примірників.

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 191 КК України.  Сума майнової шкоди з’ясовується.

Наразі поліція отримала тимчасовий доступ до договорів, актів виконаних робіт, платіжних доручень, банківських виписок по рахунках щодо оплати послуг, пов`язаних з друком програм партій та депутатів-мажоритарників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Там, де головним бухгалтером Лариса Чуча – там завжди “цікаво”.
  Хоча таких ЦВК полюбляє:

  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
  ПОСТАНОВА
  м. Київ
  11 червня 2019 року № 979
  Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
  За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року та сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Подяку Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 269, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:
  Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії осіб, згідно зі списками, що додаються (додатки 1 – 29).
  Голова Центральної виборчої комісії Т. СЛІПАЧУК

  Додаток 21
  до постанови Центральної виборчої комісії
  від 11 червня 2019 року № 979

  СПИСОК
  осіб, які відзначаються Подякою Центральної виборчої комісії
  у межах Хмельницької області

  ЧУЧА
  Лариса Олександрівна – головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
  Секретар Центральної виборчої комісії Н. БЕРНАЦЬКА

 2. так чому ту Чучу кожний раз беруть бухгалтером на вибори…. невже нема нормальних некорумпованих бухгалтерів ….. пане Швед ..пора писати заяву до суду..якщо у вас є докази..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.