Як депутати-мажоритарники з Хмельниччини відвідують засідання ВР

3 вересня Верховна Рада за ініціативи політичної партії “Слуга народу” направила на висновок до Конституційного Суду України  законопроєкт № 1027 «Про внесення змін до ст. 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України)».

Таке рішення про ухвалення в цілому відповідної постанови підтримали 279 народних депутатів за мінімально необхідних 226. Аргументацією внесення такого законопоєкту було те, що однією із сучасних проблем функціонування парламенту в Україні є відсутність дієвого та ефективного механізму забезпечення парламентської дисципліни. Серед таких проблем чільне місце посідають проблеми неособистого голосування народних депутатів України та невідвідування ними засідань парламенту та його органів. Серед низки підстав про позбавлення народного депутата мандату є встановлення такого факту, а також відсутність його без поважних причин на третині пленарних засідань Верховної Ради України та/або засідань комітету Верховної Ради України, членом якого він є, протягом однієї чергової сесії.

Наведемо коротку характеристику щодо відвідування депутатів-мажоритарників Хмельниччини.

Округ №187. Депутат Стефанчук Микола Олексійович. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 12, відсутній – 3 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 15, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 0

Округ №188. Лабазюк Сергій Петрович. Не входить до складу будь-якої фракції. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 14, відсутній – 1
(за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 14, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 1.

Округ №189. Копанчук Олена Євгенівна. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутня – 14, відсутня – 1 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутня – 15, відсутня з поважних причин – 0, відсутня з невідомих причин – 0.

Округ №190. Жмеренецький Олексій Сергійович. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 14, відсутній – 1 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи).

За даними письмової реєстрації: присутній – 15, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 0.

Округ №191. Бондар Віктор Васильович. Співголова депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 15, відсутній – 0 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 13, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 2

Округ №192.  Герега Олександр Володимирович. Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 11, відсутній – 4 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 15, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 0.

Округ №193. Марчук Ігор Петрович. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 11, відсутній – 4 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). За даними письмової реєстрації: присутній – 11, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 4

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Яка киишенькова партія замовила цей бред за гроші. Добре власник сайту хоч позначку поставив “РЕКЛАМА”

  2. Нами обраний ,193, «Лунтік»,на засідання ходить геть не хоче, бо не царське то дєло і є плани про луну)Присутній-відсутній?) нашому Марчуку все «по», він на луну планірує, нахєра йому виборці? Ходила днями про допомогу, так там лунатики сидять, що вміють, то спирати проблеми на інших.. сказали, що дєнєг Нет . А, ходити на роботу йому раджу, адже, закон про прогули і кнопкодавство сам приймав!був-14,прогуляв-4, голосував хто за лунтіка? Знов закон про прогули і кнопкодавство… якось, це, малята, не зходиться….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.