Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 19 лютого, близько 12:00 години в смт Летичів по вулиці Коцюбинського, повідомили в поліції.
29-річний водій автомобіля «ВАЗ» здійснив наїзд на 33-річну жінку, яка рухалась узбіччям. Внаслідок аварії пішохідка отримала тілесні ушкодження і була госпіталізована до Летичівської багатопрофільної лікарні.
Перевірка показала, що водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції за даним фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Наразі вирішується питання про оголошення затриманому підозри. Слідство триває.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів