За добу чергові караули рятувальників Хмельниччини приборкали 2 пожежі.
Так, 7 лютого о 02:00 у м. Шепетівка, на вул. Судилківська, виникла пожежа житлового будинку. До місця пожежі негайно направлено відділення 21 Державної пожежно-рятувальної частини. Під час проведення розвідки та гасіння вогнеборці виявили бездиханне тіло власника оселі 1963 р.н. Ймовірна причина пожежі — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
О 17:35 в м. Шепетівка, на просп. Миру, виникла пожежа квартири, в багатоквартирному житловому будинку. До місця події негайно вирушили вогнеборці 21 Державної пожежно-рятувальної частини. Пожежу швидко приборкати запобігши поширення вогню на значну площу. Причина пожежі встановлюється.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей