Дозволена величина навантаження на п’ятницю, 03 лютого, трохи зросла. Отже, в періоди пікового навантаження відключення будуть одночасно охоплювати три черги, а не чотири, інформує Хмельницькобленерго.
Решту частини доби, поміж періодів пікового навантаження, знеструмлюватимуться лише основні черги: на Графіку погодинних відключень вони позначені надписом: «електроенергія відсутня».

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Завтра у частині двох районів Хмельниччини можливе тимчасове підвищення напруги в електромережі
- У частині Хмельницького сталися аварійні відключення електроенергії
- У південно-західному районі Хмельницького очікується підвищена напруга в електромережі
- У частині Хмельницького можливі стрибки напруги: мешканців закликають берегти техніку
- На Хмельниччині під час польових робіт пошкодили лінію електропередач: без світла були три населенні пункти
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
