Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 січня близько 17:30 години на автодорозі «Хмельницький — Волочиськ», неподалік смт Наркевичі, інформують у поліції.
Між автомобілем «Ауді А6» під керуванням 42-річного жителя с. Сергіївка та мотоблоком з напівпричепом, за кермом якого перебував 60-річний житель с. Юхимівці, відбулося зіткнення.
Внаслідок аварії водій мотоблоку та його 53-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Волочиської багатопрофільної лікарні.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів