Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 січня близько 17:30 години на автодорозі «Хмельницький — Волочиськ», неподалік смт Наркевичі, інформують у поліції.
Між автомобілем «Ауді А6» під керуванням 42-річного жителя с. Сергіївка та мотоблоком з напівпричепом, за кермом якого перебував 60-річний житель с. Юхимівці, відбулося зіткнення.
Внаслідок аварії водій мотоблоку та його 53-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Волочиської багатопрофільної лікарні.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому 16-річний хлопець пограбував військового, який нещодавно повернувся з полону
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик на електросамокаті збив жінку: її госпіталізували з переламом ноги
- Кадрові зміни в поліції Хмельниччини: райуправління у Кам’янці-Подільському очолив Ігор Чебан
- У Хмельницькому викрили підпільний гральний зал у підвалі багатоповерхівки
- У Хмельницькому викрали елітний мотоцикл «Ducati Supersport»: злодія оперативно затримали
