Учора о 13:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вул. Будівельників у м. Нетішин виникла пожежа кухні квартири, що на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, інформують у ДСНС Хмельниччини.
На виклик негайно вирушили рятувальники 8 Державної пожежно-рятувальної частини. Через сильне задимлення вогнеборцям довелося застосовувати апарати захисту органів дихання та зору. Ланками газодимозахисної служби з п’ятого поверху було евакуювано 12 людей, з яких 3 дітей. Пожежу локалізовано та ліквідовано у тих розмірах, яких вона набула до моменту прибуття вогнеборців.
Нещасних випадків на пожежі не було.
Ймовірна причина пожежі – необережність під час куріння.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей