Дозволена величина навантаження на Хмельницьку область, так званий «ліміт», на середу, 25 січня, залишився на тому ж рівні, інформують в Хмельницькобленерго.
Тобто відключення в середу відбуватимуться за трьома чергами. Як тільки рівень споживання дозволятиме – енергетики заживлюватимуть черги, позначені у графіку «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг» та будуть балансувати за допомогою двох черг. Це цілком можливо в нічний час та серед дня – поміж періодів максимуму навантаження.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 25 липня
- На Хмельниччині 24 липня вимкнень буде менше
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графіки відключень на 23 липня
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 22 липня
- У Хмельницькобленерго оприлюднили графік відключень на 21 липня
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!