Незалежний громадський портал

Незалежний громадський портал

Telegram facebook twitter youtube
Увійти
Головна Новини Актуально Інтерв’ю Фоторепортаж Статті Блоги

У Хмельницькому за добу через ожеледицю до травмпункту звернувся 81 пацієнт, у 33 – переломи

Опубліковано: 12.01.2023 наш телеграм-канал      поділитись: Facebook, Tweeter

На третину зросла кількість звернень до Хмельницького травмпункту через ожеледицю. У містян діагностують переломи, ушкодження зв’язок і забої, інформує Суспільне.

За минулу добу до міського травмцентру, за словами завідувача травмпункту Хмельницької міської лікарні Руслана Колєснікова, звернувся 81 пацієнт. У тридцяти трьох діагностували переломи.

“За минулу добу в травматологічне відділення госпіталізували вісім осіб для оперативного лікування. Порівняно з іншими днями, в середньому, в нас за добу від 50 до 60 пацієнтів. У середньому — в 15 переломи. За минулу добу, якщо порівняти, то у два рази збільшилася кількість переломі”, — каже лікар.

Якщо вчора, 11 січня, розповів Руслан Колєсніков, до травмпункту зверталися люди старшого віку, то сьогодні, здебільшого молодь, яка травмувалася дорогою на роботу.

Про відповідальність за такі ушкодження розповів юрист Андрій Місяць: “Будь-якого порядку відшкодування шкоди при ожеледиці чи при падінні — не існує. Є загальний порядок відшкодування шкод, який передбачений Цивільним Кодексом України, де чітко передбачено, що особа, яка завдала шкоду повинна її відшкодувати, якщо не доведе, що це сталося не з її вини”.

Юрист говорить, як бути, коли травма виникла через не посипану територію: “Треба встановити кому належить відповідальність за посипання такої ділянки, чи дорожнім службам, чи іншим службам. У такому випадку можна говорити, що є їхня протиправна бездіяльність внаслідок чого виникла заподіяна шкода. Але сам потерпілий також повинен розраховувати, що не може бути так, що замерзло, і через хвилину посипано“.

Для доведення провини, за словами Андрія Місяця, потрібна фіксація фактів. Для цього, в першу чергу, треба дзвонити на службу 102.

Якщо падіння не уникнути, треба максимально згрупуватися, каже тренер із бойових мистецтв Дмитро Павлюк. Техніці падіння він навчає вихованців, у першу чергу.

“Найголовніше — притискати підборіддя до грудей, щоб не було удару потилицею об підлогу, що може призвести до струсу мозку. І велика проблема всіх, усі, коли падають, виставляють руки й лікті. Це може призвести до різних переломів руки. Мінімальне побажання тим, хто падає: максимально групуватися, як “колобочок”, і падати на спину”, — говорить Дмитро Павлюк.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Модератор
Читати всі пости автора →

Календар публікацій

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
« Гру   Лют »

Погода
Погода у Хмельницькому

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Києві Погода у Львові 



© 2012 - 2025 Незалежний громадський портал. Всі права захищені.
Оперативні новини Хмельниччини.
42 queries in 0,054 seconds.
Platform: Desktop.
Зворотній звязок ngpsite@gmail.com
            Редакційний телефон: 097-618-67-71
           Адреса: 29000, м. Хмельницький, Грушевського 40 

Ми на Twitter
Ми на YouTube
Ми в Telegram

Рішенням №705 Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 10.08.2023 року
сайт «Незалежний громадський портал» зареєстровано як ЗМІ, відомості внесено до Реєстру
суб’єктів у сфері медіа та присвоєно ідентифікатор медіа – R40-01167

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!