Проти ночі, 9 січня, у селі Колибаївка, Кам’янець-Подільського району зайнялося у приватному будинку. У вогні загинув 65-річний чоловік. Поширення вогню відбувалося блискавично, тому пошкоджено стіни, меблі та домашнє майно. Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі, інформують рятувальники.
Після опівночі в Ізяславі сталася пожежа у приватному будинку. На місці події вогнеборці виявили тіло 61-річного чоловіка. За попередньою інформацією, смерть чоловіка у ліжку спровокував невдало загашений недопалок.
Служба порятунку звертається до громадян: куріння у ліжку – може спровокувати пожежу, тому не закликайте смерть до свого будинку. Постійно контролюйте на справність пічне опалення, адже це – ваша безпека.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей