Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 10 січня, близько 16:30 години на автодорозі неподалік смт Теофіполь, інформують у поліції.
61-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Dacia», допустив з`їзд на узбіччя дороги із подальшим зіткненням з деревом. В результаті аварії водій та його 38-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Теофіпольської багатопрофільної лікарні.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили схему незаконного отримання виплат за «зеленим» тарифом
- Поліція відкрила кримінальне провадження після ДТП з автобусом «Київ — Бургас» на Хмельниччині
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
