Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 10 січня, близько 16:30 години на автодорозі неподалік смт Теофіполь, інформують у поліції.
61-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Dacia», допустив з`їзд на узбіччя дороги із подальшим зіткненням з деревом. В результаті аварії водій та його 38-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Теофіпольської багатопрофільної лікарні.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
- На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським
- На Хмельниччині у ДТП постраждав 73-річний мотоцикліст
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
