1 січня 05:11 до Оперативно-диспетчерської служби рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Іванківці, дачний масив «Видрові Доли» Хмельницького району горить житловий будинок.
Невідкладно на місце події спрямували чергові варти надзвичайників 3 та 37 Державних пожежно-рятувальних частин міста. Через пізнє повідомлення про займання на момент прибуття підрозділів ДСНС, горів дах будинку та вогонь вже перекинувся на житлові кімнати. Надзвичайники включившись в апарати захисту органів дихання та зору розпочали гасіння.
На той момент площа займання слала близько 40 кв.м, існувала загроза поширення вогню на всю площу оселі. Пожежу вдалося ліквідувати о 6 ранку, при цьому не допущено подальшого поширення полум’я, інформують рятувальники.
На місці події працювали 13 рятувальників на 2 одиницях пожежної-рятувальної техніки. Жертв та постраждалих немає.
Ймовірна причина займання – порушення правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей