Зловмисник уночі проник на підприємство і з сейфу викрав майже 150 тисяч гривень.
До поліції із заявою про крадіжку звернувся директор одного з підприємств і повідомив про крадіжку грошових коштів, інформують правоохоронці.
Як з’ясували поліцейські, невідома особа шляхом віджиму вікна проникла у приміщення виробничої установи. Розбивши скло одного з кабінетів, правопорушник зайшов у середину, де за допомогою болгарки зробив у сейфі отвір і викрав близько 150 тисяч гривень.
Працівники кримінальної поліції оперативно-розшуковими заходами встановили особу правопорушника. Ним виявився 21-річний хмельничанин, який і раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва прокуратури молодику уже оголосили підозру. Слідчі дії тривають.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів