Суддя Трембач не прийшов на засідання ВРП, але згадав про адвоката, який вимагав у нього гроші

Вища рада правосуддя відклала розгляд питання щодо несумісності стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача.

Таке рішення було ухвалено 16 квітня.

Доповідач з цього питання, голова ВРП Ігор Бенедисюк повідомив, що від судді Трембача надійшла письмова заява.

“Прошу перенести питання розгляду справи щодо несумісності у зв’язку із сімейними обставинами, а саме заздалегідь запланованою відпусткою, пов’язаною з реабілітацією внаслідок перенесення ряду хвороб від постійного впливу і переслідування з боку заявника Сподаренка”, – зазначив доповідач.

На засідання також не прийшов скаржник (Сподаренко – НГП), але у письмовому зверненні просив розглядати справу без його участі через зайнятість у судових процесах.

Як писав НГП, у серпні 2018 року правоохоронці затримали хмельницького адвоката Олександра Сподаренка, який обіцяв судді Хмельницького міськрайонного суду Олександру Трембачу за 52 тис. грн здійснити вплив на члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, із яким юрист перебуває у дружніх стосунках.

За ці кошти знайомий Сподаренка нібито мав посприяти закриттю дисциплінарного провадження щодо судді Трембача та відкликати скарги з розгляду Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України з метою в подальшому безперешкодного проходження Трембача переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду судді.

Усі кошти суддя скинув на банківський рахунок фірми адвоката.

Наразі Ярмолинецький районний суд отримав обвинувальний акт щодо керівника ТОВ «Юридична компанія «Норма права» Олександра Сподаренка, якому інкримінують ч.1 ст.190 (“Шахрайство”) ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369 КК України (“Неправомірна вигода”).

 

З каталогом адвокатів можна ознайомитися на сторінці Адвокати Хмельницький. В каталозі також можна знайти адвокатів і в інших населених пунктах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А знизу реклама такого самого пєтуха як Сподаренко, Савченка

  2. Придурок той Сподаренко, а Трембач то дурень в квадраті, через те що зійшовся з таким прохіндеєм!

  3. Трембач собаку вигулює,йому ніколи

  4. Що один, що інший косяки конкретні.

  5. Савченко розумний хлопець, знає що робить. В нього ще все попереду

    • Вірно, на одному шляху зі Сподаренком, знаю як його колишній клієнт в якого кошти взяли а зробити нічого не зробили. Ні знань, ні досвіду, ні авторитету.

  6. Я валяюсь!!!!))))) Трембач захворів від скарг Сподаренка!!! Оце клоун!!! Наскільки я знаю, Трембач деякий час тому купив собі фейкову інвалідність! Цікаво, від чиїх скарг???))) Але це не заважає йому брати хабарі і міняти щомісяця машини! От чим треба було би позайматись правоохоронним органам! Але їм не до цього, вони ліплять заказухи! Але дійде черга і до надутого суддівського півня! Хоча чому дійде? Вже дійшла!))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.