У хмельницького адвоката, якому суддя кинув на картку 52 тис. грн, знайшли патрони до Parabellum і сумнівні дипломи

Слідство має надати правову оцінку виявленим речам і документам у помешканні адвоката Олександра Сподаренка, якого підозрюють у вимаганні 52 тис. грн у судді Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 18 жовтня.

Мова йде про диплом УГ №045987 Київського політехнічного інституту, який виданий на ім’я Сподаренка, а також незаповнений диплом ЮВ №648239 Київського політехнічного інституту.

21 серпня слідство одержало з Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського відповідь про те, що дипломів вказаної серії в університеті не було. Тому було прийнято рішення про замовлення судово-технічної експертизи, яку доручили провести працівникам Хмельницького НДЕКЦ МВС України.

Крім цього, в адвоката Сподаренка вилучили 11 патронів калібру 9 мм до нарізної вогнепальної зброї «Parabellum». За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України (“Незаконне зберігання зброї”). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Як писав НГП,  23 серпня цього року керівнику і засновнику ТОВ «Юридична компанія «Норма Права» Олександру Сподаренка оголошено підозру за ч.3 ст.369-2 КК України.

За версію досудового розслідування, липні адвокат Сподаренко вийшов на суддю Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача і виставив вимогу – надати йому 52 тис. грн для здійснення впливу на члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, із яким юрист перебуває у дружніх стосунках.

За ці кошти знайомий Сподаренка нібито мав посприяти закриттю дисциплінарного провадження щодо судді Трембача та відкликати скарги з розгляду Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України з метою в подальшому безперешкодного проходження Трембача переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду судді.

Сподаренко кілька разів усно вимагав кошти у хмельницького судді, а потім надав останньому рахунок-фактуру на банк «Універсал Банк», де має рахунок ТОВ «Юридична компанія «Норма права». Трембач через термінал “ПриватБанку” перерахував 52 тис. грн, перед тим звернувшись до правоохоронних органів.

Наразі підозрюваний адвокат перебуває під домашнім арештом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Ці сподаренки, поліщуки і їм подібні як пиявки все ссуть і ссуть як з людей так і з суддів. Коли цю всю братію виведуть на чисту воду !

 2. сподаренко, береза, хабаль, сторожук, тєлєга, чернелевсбкий це все дна команда

 3. Все виды неприязни ко мне прошу выражать исключительно в суицидальной форме.

  • Якщо не буде вище названих осіб, ви не шановні, будете гризтися між собою до крові, за те хто більше вкрав.

 4. А мистер Суперфиций при чем здесь ???

  • Это правда у нас город маленький мы одна команда чесных – присоединяйтесь к нам .

 5. Скоро на него и убийство Кеннеди повесят .

 6. Патроны к Парабеллуму ? … Так он собирался защищать “отца русской демократии”!
  А взагалі тут доречна приказка: “Яке їхало, таке здибало”!

 7. …”Я дам Вам парабеллум”…

 8. Шановні, не будьте дітьми! Вся ця вистава влаштована для того щоб усунути Тремача з посади судді! І поділом йому бо воно тупа і жадібна хабарюга! А за Сподаренка не переживайте, у нього бізнес за кордоном і громадянство, а може ще й не одне. А Трембач лошара схавав наживку і попався. Доречі я чув що домашній арешт Сподаренку вже скасували. От вам і цирк для бідних і дурних)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.