Правоохоронці оголосили в розшук хмельницьку бізнесменку Оксану Кольгофер

Хмельницьку бізнесменку і екс-депутата міської ради Оксану Кольгофер оголошено у розшук.

Відповідна інформація з’явилася на сайті МВС.

Зазначається, що суд дозволив правоохоронцям затримати пані Кольгофер.

Нагадаємо, що 25 липня 2018 року Оксані Кольгофер повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”).

За даними слідства, 18 грудня 2007 року та 24 березня 2008 року службові особи ТОВ «Укрбудінвест» (Хмельницький) уклали договори про дольове інвестування у нежиле будівництво торгівельно-офісного житлового центру на вул. Кам’янецька, 17 з трьома громадянами. «Укрбудінвестівці» зобов’язувалося надати для зазначених осіб 800 кв.м. нежилої комерційної площі.

Відповідно до зазначених договорів, вказані особи платили для ТОВ «Укрбудінвест» як інвестицію в будівництво 1,4 млн грн. В подальшому службові особи ТОВ «Укрбудінвест», зловживаючи своїм службовим становищем, не бажаючи виконувати зобов’язання перед пайовиками, не повернули інвестовані кошти і, відмовилися від оренди земельної ділянки відведеної під будівництво на користь підконтрольного їм ПП «Пектораль-1». Останнє фактично у 2016 році здійснило будівництво торгівельно-офісноного житлового центру “Квартал”. А ТОВ «Укрбудінвест» було доведено до неплатоспроможності.

Як відомо, наприкінці березня столичний суд арештував зброю, документи на фірми та готівку, вилучені після обшуків у сім’ї Кольгоферів.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Укрбудінвест» зареєстровано 2003 року у Хмельницькому. У січні 2008 року Валерій та Оксана Кольгофери ввійшли до складу співзасновників підприємства. У грудні 2011 року пан Валерій залишив фірму. До травня 2015 року Оксана Кольгофер була одноосібною засновницею.

Після цього підприємство переписали на хмельничанина Віталія Скоропінського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 30

 1. Тепер по Старкону не пройде. Герега все правильно робить

 2. іі місце біля параші

  • А твоє в …опі!

   • Пане..звідки така любов до цієї гниди…- не розумію..Вона ж не боялася ні бога..Ні чорта..Коли кидала людей на великі гроші..Так як і канц емір в свій час!!

    • Я не «пан» і ніякої «любові» у мене до них не відчуваю (навпаки). Я на законних підставах створював їм «труднощі» ще на початку 2000-их, коли її батько ще був «губернатором» і «кумом» тодішнього прем’єр-міністра В.Януковича, а вона з чоловіком вже були місцевими депутатами. Тоді «боровся» я з ними практично наодинці. Я просто зневажаю «підгавкувачів з натовпу» (як навесні з собачої зграї), переважна більшість з яких довго «лизала їм …опу», а тепер… Саме завдяки таким цим Кацемірам, Колгофелям, Януковичам, Порошенкам … і вдається «творити свою справу». А про їх (Кацемірів, Колгофелей) злочинну діяльність, якій дуже можливо і ви допомагали, я добре знаю ще з тих часів. Також добре знаю і те, що нічим корисним для громади та справедливим взагалі це розлідування не закінчиться.
     А ви, пробачте, «тупа» / «лінива», якщо не зрозуміли / не прочитали мого відношення до них з попередніх моїх коментарів, зокрема з моїх коментарів до цього посту.

 3. Я не «пан» і ніякої «любові» у мене до них не відчуваю (навпаки). Я на законних підставах створював їм «труднощі» ще на початку 2000-их, коли її батько ще був «губернатором» і «кумом» тодішнього прем’єр-міністра В.Януковича, а вона з чоловіком вже були місцевими депутатами. Тоді «боровся» я з ними практично наодинці. Я просто зневажаю «підгавкувачів з натовпу» (як навесні з собачої зграї), переважна більшість з яких довго «лизала їм …опу», а тепер… Саме завдяки таким цим Кацемірам, Колгофелям, Януковичам, Порошенкам … і вдається «творити свою справу». А про їх (Кацемірів, Колгофелей) злочинну діяльність, якій дуже можливо і ви допомагали, я добре знаю ще з тих часів. Також добре знаю і те, що нічим корисним для громади та справедливим взагалі це розлідування не закінчиться.
  А ви, пробачте, «тупа» / «лінива», якщо не зрозуміли / не прочитали мого відношення до них з попередніх моїх коментарів, зокрема з моїх коментарів до цього посту.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.