Виборчий бюлетень сильніший за кулю

29 квітня на теренах 17-ти областей України відбулися вибори до об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Будь-які місцеві вибори завжди розглядають як прелюдію до виборів Верховної Ради України… Переконаний, що процес децентралізації, який ось-ось завершиться, цікавить подолян не менше ніж співвідношення між зростанням людських пенсій, зарплат та цінами на товари і послуги.

Цифри – річ вперта і переконлива. А цифри, які підтверджені статистикою чи ЦВК – це вже факти. На Хмельниччині обирали депутатів до ОТГ у Білогірській та Шаровечківській громадах. У Білогір’ї з 26-ти виборчих округів обрані 13 депутатів від «Аграрної партії», 9 – від «Батьківщини» і 4 – від «УКРОПа».

З 22-ох округів у Шаровечківській ОТГ депутатами від партій стали: 9 – від «Батьківщини», 2 – від «радикалів» Ляшка та 1 – від «Солідарності» Порошенка.  Самовисуванців обрано 10. Фактично, у 48-ми округах перемогу отримали дві партії. Від «Батьківщини» – 18 депутатів і від «Аграрної партії» – 14. Несподіванка одна – правлячі партії спромоглися провести лише одного депутата.

Робити висновки з результатів в одній області – це за вуха притягнути правду. Тому розглянемо загальноукраїнські показники. З 17-ти областей в 11-ти перемогла «Батьківщина», в 3-х – БПП, по одній області – Аграрна партія, «Наш край» та «За життя».

Знаковим показником, з яким змиряться і любі друзі, і вороженьки є те, що «Батьківщина» перемогла і на сході, і на заході, і на півдні. Краще за все покажуть зведені результати до ОТГ у 17-ти областях від партій.

40

Дані вибори були складними та мали місце різні порушення але основою результатів став чесний вибір громади.

Головним висновком є факт, що голоси у бюлетенях українського виборця стали найправдивішим рейтингом підтримки довіри і надії до небагатьох партій.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань

Коментарів: 4

  1. Вона працюе,

  2. Ці місцеві вибори показали реальні рейтинги політичних партій на сьогодні краще за будь-яких експертів

  3. Якщо не Батьківщина з іі лідером Тимошенко то хто? Моє особисте бачення- тільки вона зможе навести відповідний лад на благо украінців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.