Справа Кольгоферів: арештовано частину приміщень ТЦ “Квартал”

Шевченківський районний суд Києва арештував частину приміщень торговельного центру “Квартал” на вул. Кам’янецька, 17, що у Хмельницькому.

gallery-224522_0

Про це свідчить ухвала суду від 26 квітня.

У клопотанні слідчого СБУ сказано, що частина приміщень ТЦ «Квартал» під час проведення досудового слідства визнані речовими доказами, “оскільки вони були отримані юридичними особами внаслідок вчинення кримінального правопорушення”. Зокрема, арештовані торговельні площі фігурують у так званій справі хмельницьких бізнесменів Оксани і Валерія Кольгоферів.

За даними слідства, 18 грудня 2007 року та 24 березня 2008 року службові особи ТОВ «Укрбудінвест» (Хмельницький) уклали договори про дольове інвестування у нежиле будівництво торгівельно-офісного житлового центру на вул. Кам’янецька, 17 з трьома громадянами. «Укрбудінвестівці» зобов’язувалося надати для зазначених осіб 800 кв.м. нежилої комерційної площі.

Відповідно до зазначених договорів, вказані особи платили для ТОВ «Укрбудінвест» як інвестицію в будівництво 1,4 млн грн. В подальшому службові особи ТОВ «Укрбудінвест», зловживаючи своїм службовим становищем, не бажаючи виконувати зобов’язання перед пайовиками, не повернули інвестовані кошти і, відмовилися від оренди земельної ділянки відведеної під будівництво на користь підконтрольного їм ПП «Пектораль-1». Останнє фактично у 2016 році здійснило будівництво торгівельно-офісноного житлового центру. А ТОВ «Укрбудінвест» було доведено до неплатоспроможності.

Арешт приміщень ТЦ передбачає заборону розпоряджатися вказаним майном, а також здійснювати щодо нього будь-які реєстраційні дії органами державної реєстраційної служби.

Як писав НГП, наприкінці березня столичний суд арештував зброю, документи на фірми та готівку, вилучені після обшуків у сім’ї Кольгоферів.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Укрбудінвест» зареєстровано 2003 року у Хмельницькому. У січні 2008 року Валерій та Оксана Кольгофери ввійшли до складу співзасновників підприємства. У грудні 2011 року пан Валерій залишив фірму. До травня 2015 року Оксана Кольгофер була одноосібною засновницею.

Після цього підприємство переписали на хмельничанина Віталія Скоропінського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Засновники та кінцеві бенефіціарні власники у компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ПЕКТОРАЛЬ-1” наступні:

  ЗАЛУЦЬКА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 112889.96
  СКОЧЕЛЯС ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 56444.98
  АФІЙЧУК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 56444.99

  Інформація щодо юридичної особи відображена відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру станом на 2018-02-22. https://edr.dominus.kiev.ua/catalog/38171420

 2. Да, побриють Коцемирів… і компанію. В Києві це вміють…

  • коцемирша заслуживает!!!

   • Телепень, коли закінчаться коцемири то перейдуть до простого люду, будуть – брити до останнього! Чому радіти? Тому, що поки бриють не мене?

 3. Всі ходимо під одним Богом, а він усе бачить і по заслугам роздає.

 4. Так они просто кинули людей!!! От семейка… Если хлопнут их по полной, позлорадствую без зазрения совести.

  • Пусть бреют Кацемиршу падлу вонючую и гнилую , пусть вообще обнулят паскуду такую , столько беды наделала людям , за всё в этой жизни нужно платить .

 5. Опять одно и то дерьмо. Скочелясы, Афийчуки ну и Кацемыры с Кальгоферами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.