Чому ринок Форекс став популярним в наш час?

Торгівля на ринку Форекс приваблює багатьох людей, оскільки кожна людина мріє отримати фінансову свободу і працювати тоді, коли захочеться, а не ходити кожен день на роботу і виконувати свої обов’язки, які не викликають ніяких позитивних відчуттів.

Втім, це досить загальне пояснення високої популярності трейдингу. Якщо говорити про конкретні переваги, які надає торгівля на валютному ринку, вони полягають в наступному:

 1. Відсутність прив’язки до конкретного місця роботи. Багато людей люблять подорожувати, але щільний робочий графік просто не дозволяє цього. Трейдинг дає можливість торгувати з будь-якої точки земної кулі, достатньо лише мати під рукою девайс з виходом в Інтернет.
 2. Відсутність суворого робочого графіка. Всі люди діляться на “сов” і “жайворонків”. Перші краще працюють вночі, а другі – вдень. Але робочий графік змушує працювати в строго визначений період часу, без урахування особливостей людини. Торгуючи на Форекс, як і на opcje binarne, трейдер сам вибирає найкращий час для торгівлі, і працює тільки тоді, коли його працездатність знаходиться на високому рівні.
 3. Торгувати на Форекс може кожен. Для цього немає необхідності п’ять років вчитися в університеті і отримувати додаткову освіту. Ринок надає однакові можливості для всіх трейдерів, і все вирішується тільки в тому, як людина скористається цими можливостями. Але це зовсім не означає, що для торгівлі на Форекс не доведеться вчитися – ази торгівлі вам доведеться освоїти в будь-якому випадку.
 4. Цілодобова торгівля і необмежений заробіток. Трейдери мають можливість заробляти 24 години на добу 5 днів на тиждень. Що стосується заробітку, він цілком залежить від самого трейдера і від його рішень, у той час як при роботі за наймом, людина точно знає, яку суму грошей вона отримає. Звідси – повна відсутність мотивації робити що-небудь крім своїх функціональних обов’язків. У трейдерів з мотивацією все в порядку, адже розмір їх заробітку на 100% залежить від них самих.
 5. Відсутність необхідності великих початкових інвестицій. Щоб торгувати на фондовому ринку і інвестувати в акції компаній, потрібно мати значний капітал. Та щоб почати торгівлю на Форекс, достатньо мати в кишені всього 100-200 доларів, а деякі брокери зовсім дозволяють стартувати без єдиного цента або з самим мінімумом.
 6. Висока ліквідність ринку. Саме ринок Форекс є найбільш ліквідним з усіх фінансових ринків у світі, кожен день на ньому відбуваються угоди оборот яких становить більше 2 трильйонів доларів. Все це гарантує швидке виконання угод і стабільні ціни. Ще, ринок Форекс характеризується високим ступенем безпеки, і проводити маніпуляції на ринку дуже важко.

Крім того, щоб навчитися торгувати на ринку Форекс і отримувати з нього прибуток, зовсім необов’язково витрачати сотні і тисячі доларів на навчання, адже сьогодні в мережі є величезна кількість безкоштовних матеріалів для трейдерів різного рівня підготовки. Головне – бажання зробити трейдинг частиною свого життя і основним способом заробітку – а можливості завжди знайдуться.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Hi, just wanted to say, I liked this article. It was helpful.

  Keep on posting!

 2. I constantly spent my hlf an hour to read
  this weblog’s articles everyday along with a mug of coffee.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.