Безвіз отримано!

photo_2017-06-08_15-37-39

11 червня 2017 р.  ввійде в історію і запам’ятається як день повернення України до об’єднаної Європи. Саме цього дня українці отримали право подорожувати європейськими країнами без візи.

У минулу неділю Президент України Петро Порошенко спільно зі своїм колегою із Словацької республіки на пропускному пункті «Ужгород» символічно відкрили двері у безвізову Європу.

Безвізовий режим став результатом величезної роботи керівництва нашої держави, дипломатів і представників громадянського суспільства. Вважаю, що цей день насправді має історичне значення, адже впливатиме на подальший розвиток нашої Батьківщини, символізує падіння стіни між нашою країною і Європою. Тобто, відновлено історичну справедливість для українців, адже Україна – це європейська нація.

На жаль, ми заплатили занадто високу ціну за наше право обирати власний вектор розвитку, тому кожен повинен розуміти важливість подальшої копіткої роботи у напрямку повноправного членства в Європейському Союзі. Переконаний, що безвіз змінюватиме нашу країну дуже швидкими темпами.

Неодноразово наголошував на тому, що наші євроінтеграційні здобутки необхідні, в першу чергу, для майбутнього покоління, адже ми повинні зробити все, щоб вони жили в успішній, демократичній, розвинутій, європейській Україні.

Гадаю, що безвіз – це не час розслаблятися. Ми повинні з більшим натиском крокувати до Європейської Співдружності, включно із впровадженням стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі.

Переконаний, що повернути Крим та Донбас зможе лише успішна держава й 11 червня було зроблено важливий крок до вирішення цієї болючої проблеми.

Я хочу жити в європейській, суверенній та неподільній Україні! І вірю, що ми її збудуємо!

Слава Європі! Слава Україні!

Володимир Мельниченко,

народний депутат України

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.