Про роботу в травні

У травні народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам зовнішньої політики, медицини, судової системи, інфраструктури, освіти та безпеки громадян.

Володимир Володимирович разом із колегами з новоствореної депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Македонії в Україні Столе Змейковські.

За результатами зустрічі народний обранець подякував послу Республіки Македонія за підтримку України та співпрацю з українським парламентом, а також виразив упевненість, що державам вдасться покращити відносини і налагодити більш тісні політичні й економічні зв’язки.

18664707_660772984123768_8444331394478112814_n (1)

Також нардеп виступив на брифінгу щодо боротьби з корупцією та рейдерськими захопленнями на державних і приватних підприємствах.

В Кам’янці-Подільському Володимир Мельниченко взяв участь у засіданні ТО «Асоціація слідчих суддів України» на тему: «Піднесення судової влади через професіоналізм, прозорість та комунікацію», під час якої разом із представниками судової влади обговорили перспективи та проблеми нових змін до КПК України, питання оновлення цивільного процесуального законодавства та інші актуальні питання судочинства.

Спільно з представниками Кам’янець-Подільської районної влади завітав на урочисте відкриття оновленої амбулаторії у селі Колибаївка. Також для потреб медичного закладу Володимир Володимирович передав ключі від автомобіля, завдяки якому медичні працівники зможуть виїздити на виклики у сусідні села.

Того ж дня у селі Ходорівці відкрили пожежне депо, яке повинно суттєво покращити швидкість роботи рятувальників. Рятувальний загін обслуговуватиме не лише цей населений пункт, але й навколишні села. Побудувати нове пожежне депо вдалося за рахунок державних коштів. Крім того, за кошти Державного фонду регіонального розвитку України було придбано пожежний автомобіль.

18582185_660381177496282_566330567414940343_n

Народний обранець спільно з представниками місцевої влади невідкладно виїхав на місце зіткнення потягу «Київ – Кам’янець-Подільський» з вантажним локомотивом для організації евакуації пасажирів.

Також нардеп відвідав дитячий садочок в селі Кадиївці, де оглянув новий спортивний зал та привітав дітей із закінченням навчального року.

Помічники Володимира Мельниченка взяли участь в урочистостях із нагоди Дня Перемоги у Кам’янці-Подільському та Новій Ушиці. Від імені народного депутата подякували ветеранам за врятовані покоління та довгі роки мирного життя.

Також представники нардепа взяли участь у святкуванні Дня Європи. Крім того, напередодні Дня науки відзначили юних переможців обласного етапу олімпіад.

Володимир Володимирович завітав на фестиваль малої авіації. Народний обранець повідомив, що аеродром отримав сертифікат на злітно-посадкову смугу й відтепер спільно з Ярославом Крочаком та представниками міської влади розпочинають перемовини щодо проведення пасажирських перевезень.

Також нардеп взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня міста. На честь свята подарував міському голові, депутатам міської ради та представникам делегацій пам’ятні монети з зображенням Кам’янець-Подільської фортеці.

18582094_659462104254856_3113401146841606780_n

Крім того, Володимир Мельниченко завітав на Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «ММА PRO UKRAINE-10».

Народний обранець взяв участь в обговоренні актуальних політичних проблем у телепрограмі «Про політику» (телеканал «Еспресо»), «Політика.UA» (ТРК «Рада») і «Про головне» (телеканал «UA.Перший»).

За місяць до громадської приймальні народного депутата України надійшло 57 звернень від мешканців Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського і Новоушицького районів.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.