Про роботу у березні-квітні

В березні та квітні народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам інфраструктури, освіти та медицини.

Інфраструктура

Володимир Володимирович зустрівся із Прем’єр-міністром України Володимира Гройсманом щодо необхідності виділення 2,4 млн. грн. на ремонт Кам’янець-Подільської Маріїнської жіночої гімназії (НВК №8) та 2,6 млн. грн. – для завершення ремонтних робіт у міському Будинку культури.

dIkEDbf-Moo

Також народний обранець провів зустріч із заступником Міністра інфраструктури України Юрієм Лавренюком, під час якої обговорили питання виділення коштів на ремонт доріг округу.

Нардеп взяв участь у круглому столі з представниками бізнесу в Хмельницькій обласній державній адміністрації. Згодом в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України долучився до обговорення актуальних проблем місцевого самоврядування на круглому столі з мерами міст.

Спільно з міським головою Кам’янця-Подільського Михайлом Сімашкевичем оглянули стан виконання робіт із будівництва сучасної теплоелектростанції на вул. Крип’якевича, 3,  яке відбувається за кошти Світового банку. ТЕС працюватиме як на газових, так і твердопаливних котлах, завдяки чому вироблятиме теплову й електричну енергію для центральної частини міста. Будівельні роботи планують завершити до 2018 року.

Крім того, разом із Михайлом Євстафійовичем оглянули стан виконання ремонтних робіт у міському Будинку культури, на центральному ринку міста та в парку Героїв Небесної сотні.

Освіта

Спільно з керівником Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василем Сукачем та головою районної ради Борисом Бецом відвідали Кульчиєвецьку ЗОШ I-III ступенів. Нещодавно у школі зробили ремонт спортзалу, на що з районного бюджету було виділено майже 200 тис. грн. Нардеп спільно з депутатом райради Світланою Лайтер подарували спортивну форму для шкільної команди з футболу та інвентар для настільного тенісу.

Володимир Мельниченко разом із секретарем Кам’янець-Подільської міської ради Дмитром Васильяновим відвідали навчальні заклади міста. Спершу завітали у ЗОШ №17, в якій було замінено вікна. Крім того, для потреб школи передали холодильник. Також побували в ДНЗ №2, де було встановлено бойлер та НВК №14, для якої придбано нові столи в їдальню.

Крім того, з начальником міського управління освіти і науки Світланою Старченко відвідали ДНЗ №1, №9, №7 та поспілкувалися із представниками педагогічних колективів. В останньому за рахунок Державного бюджету торік проводився капітальний ремонт. Цього ж року завдяки коштам Держбюджету в місті було профінансовано низку проектів, що дало змогу за рахунок місцевої скарбниці покращити матеріально-технічну базу цих навчальних закладів.

M6ok5dENTyc

Медицина

Народний обранець разом із керівництвом Кам’янець-Подільського району завітали до центральної районної лікарні. Головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук продемонстрував представникам влади стан операційного блоку хірургічного відділення після завершення ремонтних робіт.

Також для потреб медичного закладу передали 2 пульстоксиметра. які використовуються для вимірювання рівня насиченості кисню капілярної крові та є необхідними для роботи лікарів.

nD4_PdLu64g

Урочистості

Напередодні Міжнародного жіночого дня представники народного депутата відвідали урочистості у Кам’янці-Подільському, Кам’янець-Подільському та Новоушицькому районах. Від імені Володимира Мельниченка привітали жінок з Днем весни та краси.

Помічники нардепа завітали на шикування військовослужбовців, які відправлялися в зону АТО в рамках чергової ротації. Спільно з представниками міської влади передали у дорогу продукти харчування та побажали повернутися цілими та неушкодженими.

Також зустрілися із військовослужбовцем Віталієм Голіциним, який повернувся після лікування у Сполучених Штатах Америки. Під час виконання військового обов’язку на сході держави кам’янчанин отримав серйозні пошкодження. Від імені Володимира Мельниченка привітали захисника України з Днем українського добровольця та побажали найшвидшого одужання.

Крім того, в День українського добровольця вшанували пам’ять наших Героїв, які загинули за незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.

Представники нардепа взяли участь у відкритті меморіальної дошки військовослужбовцям Дмитру Кримінському (фасад ЗОШ №17) і Валерію Лізвінському (фасад ЗОШ №15)

Помічники нардепа завітали на урочистості з нагоди професійних свят Національної гвардії України, Служби безпеки України та пожежної охорони.

Володимир Мельниченко взяв участь у відкритті Туристичного сезону у Кам’янці-Подільському. Також народний обранець та помічники завітали на звітні концерти міської та районної дитячої школи мистецтв.

Володимир Володимирович відвідав пам’ятний мітинг з нагоди 31-х роковин Чорнобильської трагедії.

XGdCu4VuV7Y

За цей час нардеп взяв участь в обговоренні актуальних політичних проблем у телепрограмах «За чи проти» та «Політика.UA» на ТРК «Рада», а також на ток-шоу телеканалу «NewsOne».

За два місяці до громадської приймальні народного депутата України надійшло 97 звернень від мешканців виборчого округу.

 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.