Поліція перевіряє факти можливих махінацій з боку фірми Кольгоферів

Слідче управління ГУ Нацполіції в Хмельницькій області отримало тимчасовий доступ до реєстраційних справ ТОВ «Укрінвестбуд» і ТОВ «Пектораль 1», а також низки нотаріально посвідчених договорів про дольове інвестування, що розслідується у рамках кримінального провадження за ч.2 ст.364-1 КК України (“Зловживання повноваженнями службовою особою…”).

Про це свідчать ухвали Хмельницького міськорайонного суду від 17 березня.

Як зазначено в клопотанні слідчого, 18 грудня 2007 року у Хмельницькому службові особи ТОВ «Укрбудінвест» уклали договори про дольове будівництво торгівельно-офісно-житлового центру на вул. Кам’янецькій, 17 з двома фізичними особами.

Згідно з даними договорами, пайовики 14 січня 2008 року перерахували як інвестицію в будівництво на рахунок ТОВ Укрбудінвест» по 700 тис. гривень кожний. В подальшому посадові особи ТОВ «Укрбудінвест», не маючи на меті виконувати зобов’язання щодо будівництва центру та передачі у право власності площі по 200 кв. м згаданим фізичним особам, 12 червня 2013 року відмовились від оренди земельної ділянки відведеної під будівництво на користь ТОВ «Пектораль 1». У підсумку будівництво центру на той час не здійснили, а заволоділи грошима пайовиків, чим спричинили їм тяжкі наслідки.

Більше того, як зазначено в метаріалах досудового розслідування, посадові особи ТОВ «Укрінвестбуд» розтратили гроші пайовиків, отримали кредит у банку на суму 12 млн. грн., не повернули його і довели товариство до банкрутства.

Як відомо, ТОВ «Укрінвестбуд» планував зводити 23-поверховий 245-ти квартирний житловий будинок та торгово-комерційний комплекс з паркінгом на вул. Кам’янецькій, 17 у Хмельницькому. Нині засновником підприємства зазначено Віталія Скоропінського, а директором працює Анатолій Решетнік. Справжнім власником цієї структури є бізнес-сім’я міста Валерія і Оксани Кольгоферів.

Як писав НГП, Анатолій Решетнік також директорує та є засновником ТОВ “Либідь” –  ще одного підприємства з орбіти Кольгоферів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. А про значні порушення цих лохів-забудовників під час зведення бомж-кварталу поліція забула?

  • СІМЕЙСТВО КОЛЬГОФЕРІВ-КАЦЕМІРІВ ЗАЙМАЮТЬСЯ ШАХРАЙСТВОМ ДЕСЯТКИ РОКІВ..ВІКТОР ФРАНЦЕВИЧ КАЦЕМІР ЩЕ В 1993 РОЦІ БРАВ З ЛЮДЕЙ ВЕЛИКІ ГРОШІ ЗА ДОЛЬОВУ УЧАСТЬ В БУДІВНИЦТВІ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ ЗАРІЧАНСЬКІЙ 50 !!!ТА КИНУВ НАС І НА КВАДРАТНИХ МЕТРАХ …І НА ПОВЕРСІ (ОБІЦЯВ НЕ НИЖНІХ ДВА ТА НЕ ВЕРХНІХ ТРИ ) А ВИЙШЛО ЩО 10 ЛОВЕРХ 9ПОВЕРХОВОГО БУДИНКУ!!! ДОКУМЕНТАЦІЯ ПЕРЕРОБЛЯЛАСЯ В ПРОЦЕСІ БУДІВНИЦТВА БО КАЦЕМІРУ НАПЕВНО БУЛО ГРОШЕЙ МАЛО!!

   • І чим історія з кидаловом скінчилась?

    • НІЧИМ… ВТІКЛИ МИ З ТОГО БУДИНКУ … ЗАЛИШИЛИ ВСЕ НА СОВІСТІ КАЦЕМІРА ТА К… ЗАРАЗ ЗГАДУЄМО ВСЕ ЯК СТРАШНИЙ СОН!!!! І ДЕСЯТОМУ ЗАКАЗУЄМО ЩОБ НЕ ВСТУПАЛИ В ДОЛЬОВУ УЧАСТЬ З КУПІВЛЕЮ КВАРТИРИ… БО ЦЕ КІТ В МІШКУ!!

   • А САМЕ СТРАШНЕ В ЦІЙ ІСТОРІЇ -ЦЕ ТЕ ЩО ДАХ ПРОТІКАВ І ПОСТІЙНО ЗАТОПЛЮВАВ ОСТАННІЙ ПОВЕРХ!!! НАМ САМИМ ПРИЙШЛОСЯ РОБИТИ ТОВСТУ СТЯЖКУ ТА УТЕПЛЮВАТИ КВАРТИРУ… БО З ЦИМ ПЕРЕПЛАНУВАННЯМ ПРО ТЕХНІЧНИЙ ПОВЕРХ НЕ МОГЛО БУТИ МОВИ!!

   • пиздун, где на заричанской есть дом 50?

 2. гроші віддадуть пайовикам (можливо, коли-небудь), а банк кинуть через процедуру банкрутства, і скажуть що це цивільно-правові відносини, жодного криміналу …….

 3. Цікаво ще до речі хто Оксанці дозволив на електроопорах вивісити рекламу свого благаненадійного фонду? Вже якшо копати то під все, щоб Оксанку з оцим кодлом гоміків назавжди з міста вигнати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.