Про роботу у лютому

У лютому народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам військових, освіти та інфраструктури округу.

Від початку загострення ситуації в Авдіїці Володимир Володимирович закликав громаду міста та району долучитися до збору гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок обстрілів.

Мешканці Кам’янеччини швидко відгукнулися на заклик. Народний депутат висловив щиру подяку учням, студентам, вчителям та всім небайдужим людям, котрі долучилися до збору гуманітарної допомоги для наших співвітчизників на сході країни. Володимир Мельниченко виразив переконання, що сила народу – в його єдності!

НГП 114

Під час передачі в зону АТО відремонтованого автомобіля швидкої медичної допомоги спільно з Михайлом Сімашкевичем пообіцяли полагодити ще одне авто, яке повернулося із зони бойових дій.
Також разом із міським головою Камянця-Подільського передали нашим військовим на передову продукти харчування та автозапчастини. Було відправлено і 300 кг домашніх вареників від небайдужих мешканок Кам’янеччини.

v302mihDKzI

Крім того, із Михайлом Євстафійовичем та начальником міського управління освіти Світланою Старченко відвідали дитячі садочки міста. Для ДНЗ №17 було передано бойлер і електроплиту, а для ДНЗ №18 – електроплиту, холодильник та м’ясорубку.

Нардеп разом із головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василем Сукачем та головою Кам’янець-Подільської райради Борисом Бецом завітали на офіційне відкриття Будинку культури у селі Грушка, капітальний ремонт якого було здійснено за державний кошт (972 тис. грн.). Також було виділено 70 тис. грн. з районного бюджету на придбання крісел та штор.

НГП 112

Також Володимир Мельниченко допоміг військовослужбовцям у придбанні будівельних матеріалів на суму 25 тис. грн. для створення Навчального центру підготовки фахівців за напрямом оперативного забезпечення. Незабаром планується початок його роботи.

За місяць народний обранець тричі брав участь в обговоренні актуальних політичних проблем у телепрограмах на телеканалі «Рада»: проект «Ексклюзив» (07.02.2017), «За чи проти» (09.02.2017) та «Політика.UA» (23.02.2017).

За цей час до громадської приймальні народного депутата України Володимира Мельниченка надійшло 68 звернень від мешканців Кам’янця-Подільського. Кам’янець-Подільського і Новоушицького районів, більшість з яких було позитивно вирішено.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.