ЩОДО КОМУНАЛЬНОГО РИНКУ “РАНКОВИЙ”

12004069_929578777080343_5909752802054871292_nТиждень тому в мережі прочитав інформацію про те, що комунальне підприємство “Ринок “Ранковий” приносить місту лише 5 тис. грн. на місяць, через те що отримав чистий прибуток за 2015 рік 60 тис. грн.
По-перше, у мене одразу з’явились сумніви в професійності осіб, що цю інформацію писали і поширювали, а по-друге хочу відмітити, що чистий прибуток комунального підприємства – це не є і ніколи не були прибутком муніципалітету. Це є результат фінансово-господарської діяльності підприємства за підсумками року, який за рішенням сесії міської ради розподіляється на матеріальне заохочення працівників або придбання основних засобів.
В бюджетному кодексі передбачено цілий ряд інших податків та зборів, що сплачує підприємство до бюджетів різних рівнів та які характеризують роботу підприємства. Для порівняння протягом 2015 року підприємство сплатило 572 тис. грн. ПДВ, за 9 місяців 2016 року – 631 тис. грн (податок до державного бюджету). Податок на землю – 364 тис. грн. за 2015 рік та 368 тис. грн за 9 місяців 2016 року (міський бюджет). Податок на прибуток – 11 тис. грн. за 2015 рік та 23 тис. грн. за 9 місяців 2016 року (міський бюджет). Податок на доходи фізичних осіб – 256 тис. грн. за 2015 рік та 325 тис. грн. за 9 місяців 2016 року (міський та обласний бюджети). Військовий збір – 25 тис. грн. за 2015 рік та 26 тис. грн. за 9 місяців 2016 року (державний бюджет). Єдиний соціальний внесок – 587 тис. грн. за 2015 рік та 389 тис. грн за 9 місяців 2016 року (Пенсійний фонд). Частина чистого прибутку, що спрямовується до бюджету – 15 тис. грн. за 2015 рік та 129 тис. грн за 9 місяців 2016 року.
Крім того за 9 місяців поточного року ринок здійсний капітальних вкладень на 270 тис. грн., 160 тис. грн. з яких відновлення мережі електропостачання на секторі “Бартер”, а також заплановано до кінця року капвкладень на більш ніж 500 тис. грн. (придбання техніки та обладнання дублюючої системи електропостання сектору “Бартер”).
І на сам кінець, підприємство не отримало жодної копійки дотацій з міського бюджету на заробітну плату або придбання техніки. З початку наступного року планується початок реконструкції ринку, що також буде здійснювати за кошти комунального підприємства без будь якої допомоги з міського бюджету

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Володимир Гончарук

Володимир Гончарук

Заступник Хмельницького міського голови
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Напишіть подібну інформацію про комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” і що особисто мерія зробила для поліпшення фінансово-економічних показників цього підприємства. Коли буде директор на цьому підприємстві та коли буде здано житловий будинок по вул.Лісогринівецькій, 4/1 ???

 2. Директор буде через тиждень, заборгованість по заробітній платі та податках буде виплачена до кінця лютого, за підсумками 2017 року підприємство буде прибутковим. Відповідальність за виконання першого речення беру на себе особисто, тому я знаю що кажу.

 3. Шановний пане заступнику міського голови ! Про яку прибутковість може йти мова, якщо на підприємстві немає жодного фахового будівельника. З двадцяти штатних працівників на роботу виходять десять. При відсутності директора не виключені крадіжки та розбазарювання майна підприємства, а також блокування проведення розрахунків, адже платежі не проводяться. Коли буде введено в експлуатацію житловий будинок по вул.Лісогринівецькій,4/1 ??? ( повторно )

 4. Підприємство заплатило майже 3 мільйони в бюджети. А якийсь дурень на фейсбуці писав, що 4 тисячі. Навіщо брехати? Кому треба брехня? конкуренти? чи просто клоуни від незнання і тупості?

  • В місті є кілька ідіотів, які поширюють дешеві плітки і постійно брешуть. З того і живуть. Хтось працює, наповнює бюджет. Подивіться цифри: у порівнянні з минулими роками “Ранковий” сплатив в рази більше до бюджету,
   “Ранковий” платить зарплату не в конвертах, а чисту і вище середньої по місту.

 5. Та хтось подарує цьому юному півнику пінцета? Мене вже кумарять його вусики. Тоненькі ніженьки, тоненькі рученьки, тоненькі вусики….

 6. 10 листопада 2016рн. в 21 год. 51 хв. заступник міського голови повідомляє, що директор комунального підприємства “Хмельницькбудзамовник” буде призначений на наступному тижні, тооді як міський голова 10 листопада 2016р. ( у робочий день ) вже підписав розпорядження №578-К про призначення на посаду керівника цього підприємства Панченка О.П. Висновок: у керівництві міської ради не має інформативного звязку.

  • Якби ти не був ідіотом, то побачив би, що новий керівник призначений з 14 листопада, а це вже наступний тиждень. Висновок: ти таки ідіот

   • Это ты как раз и идиот похабно- быковатенький. Человек написал что подписал приказ и назначил мер то 10-го. а приступит к исполнению 14.

 7. В мене питання, як з управління торгівлі, можна перекинутись на будівництво??? Вибачте, комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник”, не “шарашкіна контора”…

 8. Цікаво, автор статті написав її в робочий чи позаробочий час? Оскільки відомо, що в позаробочий час у нього є інтереси в клубі “СВ”, то виходить, що в робочий час написав, у порушення своїх посадових обов’язків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.