Інвестори «Кварталу» звинувачують екс-депутата Хмельницької міської ради у махінаціях

Дольовики, котрі вклали кошти у будівництво ТЦ “Квартал” по вул. Кам’янецькій, 17 звинувачують колишнього депутата міської ради Оксану Кольгофер у махінаціях щодо виконання інвестиційних договорів.

«Шанована Оксана Вікторівна Кольгофер та забудовники «Кварталу»!

Обмануті Вами інвестори будівництва по Кам’янецькій, 17, вимагають термінового виконання інвестиційних договорів від 2007 року, а саме – передачу приміщень за сплачені нами колосальні кошти.

За наявними у нас даними, одним з забудовників торгового центру “Квартал” виступає Ваша дочка, яка проживає за межами України, а ТОВ “Укрбудінвест”, яке Ви очолювали та брали в людей гроші, навіть не згадується.

Цей факт вказує на шахрайські дії Вашого товариства в Вашій особі відносно нас, оскільки договірних відносин з новими забудовниками у нас немає.

Ваша діяльність як депутата Хмельницької міської ради при передачі землі Вашій дочці чітко свідчить про умисел залишити нас, дольовиків без нічого, так як право на забудову землі яка була у Вас – втрачене, а нас інвесторів не повідомлено.

Переконливо просимо письмово надати нам відповідь на наші заяви про час виконання умов договорів.

Інвестори будівництва ТЦ “Квартал” по вул. Кам’янецькій, 17».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. Ща ворони із 33 каналу розкаркауться відпрацьовуючи свої брудні гроші

 2. Якась обірвана інформація. Хто звертається ? Хто “кидала” ? Якщо є шахрайство, то до правоохоронних органів, або до суду чи до “вишибал” панове інвестори.

 3. “Інвестори” з 2007 року аж тепер зрозуміли що іх кинули? Дивно! Напевне з документами інвестиційними не все гаразд!

  • З документами все гаразд – договори нотаріально посвідченні, гроші проплачені через банк. Кольгофери знають кому завинили, знає і їхня дочка, інші співвласники Пектораль-1, і ухиляються віддавати те, що заборгували. Це вже публічне звернення, до того було у приватній формі.

 4. Вчергове надзвичайна новина. Квартал здали. А комусь й досі нейметься.
  А НГП друкує, друкує. 1000 грн. і Ви в ефірі.
  А забудовник молодець: знайшов спільну мову з керівництвом міста.
  От лише ще не усі це зрозуміли….

 5. Якась “деза”. Вже більше 2-х років точились спори навколо цього будівництва і його власників, але чомусь не випливали так-звані інвестори 2007.

 6. Кольгофери злодії, як обкрадали наше місто та державу так і обкрадають, у підземці скільки років наживались на підприємцях, 13 відділення звязку ”віджали” та багагато їншого, ну а, зараз шавки з 33-каналу розпочнуть, скавуління на захист своїх хазяїв, ну Анатолій фас.

 7. Інформація і дійсно обірвана, хто укладав договори, копію іх, який нотаріус посвідчував договори без документів на будівництво, називайте прізвища інвесторів, які виступають сторонами договору!
  А то виглядає як якась утка!
  Доречі про строки позовної давності хтось з інвесторів чув?
  Де звернення до поліції, порушені кримінальні провадження чи інвестори жмуться на якісну правову допомогу думаючи, що такими відкритими листиками когось налякають!
  Поки це схоже на заказуху!

 8. А може хтось склав інвестиційний договір такої якості, що на сьогодні а суді немає з таким папірчиком що робити?
  Доречі в 2007 році такі договори ноторіально посвідчувались лише за згодою сторін.
  Тому звертаю увагу на те що здебільшого крайнього слід шукати і нотаріуса який працював з Оксаною та створював правову видимість та законність операції!
  Короче, щоб стаття не була наклипом, зверніться до правоохоронних органів, а якщо не знаєте як чи боїтесь то зверніться до Хабаля Міші, у нього досвід вирішував проблеми такого штибу!

 9. Оксана Кольгофер – досвідчена шахрайка! Ії так – голими руками, не візьмеш. І скоріш за все, у “інвесторів” не все гаразд із документами. Якщо було б все добре, то тільки він почав би будуватись обєкт іншими особами, можна було б в судовому порядку накласти відповідні заборони.

 10. Схоже на анонімку. Будинок вже в експлуатацію здали, вже працює і тут якесь звернення. В минулому році була суперечка чому не підключились, чогось вичікували. Не чисто це і прізвища немає Заказна анонімка.

  • это первое публичное обраЩение…инвесторов кормили завтраками и обеЩали отдать часть квадратов которые прописаны в договоре…строителсьтво ведь еЩе не завершено, поэтому инвесторы ждали до последенего в надежеде получить свои ЗАКОННЫЕ квадраты…но терепение не безграничное и скоро возможен будет суд и вся информация про инвесторов и копия договоров будут показаны…

 11. какая может быть показуха если все знают кто такие Кольгоферы и кто такой Кацемир!строители которые делали ремонт в плазе до сих пор ждут своих денег!и какой суд им сможет помочь!

 12. Дурень думкою багатіє,
  перед тим, як таку дурню писати, слід документи подивитись чи хоча б копію мати, як доказ!
  На місці Кольгоферів, підготував би позов до суду за таку дурню!
  ти паче ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “УКРБУДІНВЕСТ” (ТОВ “УКРБУДІНВЕСТ”) код 32813387, має на сьогодні кінцевого бєню СКОРОПІНСЬКОГО ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА а керівником є РЕШЕТНІК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  Про яких Кольогоферів йде мова?
  Прир потребі фірма буде ліквідована чи перекинута на засновника з офшору за тиждень.

  ПЄШІТЄ ПІСЬМА, яка кажзав класик.

  • Если есть инвесторы, то… хорошего им настроения, здоровья…. просто денег сейчас нет.

   • 100%
    Якщо хтось наважився грати з Кольгоферами а ігри – то скоріш за все це їх друзі та бізнес-партери, а тому скоріш за все це такі саме “чесні” люди як вони!
    Громадськість недасть свою підтримку “кидалам” яких “кинули” інші “кидала”!
    Хоча я б поспостерігав як вони повбивають один одного. 😉

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.