Чи розуміє сьогоднішня влада потреби мусульман?

Нещодавно вся країна відзначала урочисте та величне свято День захисника України. У кожному місті проходили заходи з відзначення героїв, котрі захищають нас від російської агресії в АТО.

Не став виключення і Хмельницький. Новообраний мер міста Олександр Симчишин, представник партії «Свобода» наряду з іншими героями АТО нагородив й командира чеченського батальйону. Наголошую, що відзнаку отримав мусульманин, котрий відстоює інтереси України.

6

Цікаво, як змінилась риторика влади, котра ще зовсім недавно твердила, що мусульмани – це терористи.

Сьогодні кількість мусульман на теренах нашої області значно виросла. Це пов’язано, звичайно, з анексією Криму, військовими подіями на Сході країни. Люди знайшли прихісток на Хмельниччині, є патріотами України.

Як будь-яка інша релігійна організація ми також потребуємо мати свій культурний центр, де займалися вихованням дітей, навчатися рідним мовам, священному письму.

Може влада розуміє, що окрім відзначення мусульман, котрі відстоюють незалежність України слід піти далі та надати можливість мусульманській громаді культурно розвиватись.

Мусульмани є громадянами України, переживають за її майбутнє – і це має розуміти сьогоднішня влада.

Тому піклування про інтереси мусульман має бути не показове, з врученням чергових нагород героям, а реальне, коли прохання нашої громади не ігноруються.

До сьогодні прохання мусульман про будівництво мечеті – свого культурного центру вперто ігнорувалися міською владою.

Однак, якщо ви визнаєте та нагороджуєте мусульман, котрі воюють в АТО, зробіть наступний крок – дайте можливість нам побудувати за свої кошти мечеть.

Саме це стане не показушним, а реальним кроком для взаємного розуміння.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Мухаммедов Абдуль Карім

Мухаммедов Абдуль Карім

Імам Хмельницької області і представник ДУМУ в областях Західної України

Коментарів: 4

  1. Нагородити – нагородили, а от імені ніде не написали…. чи може не варто писати?

    • Чолов’яга схожий на Мусліма Чєбєрлоєвського, командира чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, який працює в складі «Правого сектору». Пишуть, що ці хлопці пройшли підготовку на Близькому Сході разом із бійцями «Ісламської Держави», та звісно це «мАсковська пропагАнда».
      Це герої, що здобувають бойовий досвід в Україні для продовження боротьби за Імарат Кавказ, за Ічкерію. До речі, під час нагородження, деякі старші офіцери ЗСУ, які сиділи в залі, не аплодували і не підводились вітаючи «героя»… от такий факт…

      • Муслім, який воює за одних «невірних свиноїдів» проти інших «невірних свиноїдів»…. Куди ми котимось….

  2. Таке враженя, що Карім вирішив змінити підлеглість….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.