Про роботу у вересні

У вересні народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу питанням правоохоронної діяльності, освіти та інфраструктури округу.

Під час роботи в парламенті взяв участь у засіданні Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, на яке завітав Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Депутати з Гепрокурором обговорили роботу правоохоронних органів та ситуацію щодо скандалу з керівництвом поліції у Хмельницькій області зокрема.

%d0%b3%d0%bf%d0%b29

Володимир Володимирович спільно з представниками Кам’янець-Подільської міської влади завітав до СЗОШ №1, щоб оглянути результати ремонтних робіт даху школи. Також у навчальному закладі було розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту фасаду.

Разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем та начальником управління освіти Світланою Старченко відвідали СЗОШ №5, де оглянули стан виконання ремонтних робіт санвузлів. Крім того, для потреб навчального закладу передали комп’ютер. Цього року всі школи отримали оновлену комп’ютерну техніку.

%d0%b3%d0%bf%d0%b27

Того ж дня народний обранець завітав до ЗОШ №6. Для навчального закладу було передано оргтехніку. На запрошення школярів і педагогів оглянули шкільний краєзнавчий музей. Крім того, разом із міським головою відвідали ЗОШ №12, де було завершено ремонт вимощення.

Також Володимир Мельниченко спільно з представниками влади Кам’янець-Подільського району відвідав село Бакота, де у відповідь на звернення громадян облаштовують 700 метрів дороги до монастиря. Будівельні роботи здійснюються за кошти меценатів.

У Новоушицькому районі завітав до села Куча. В населеному пункті відбувається капітальний ремонт приміщення дитсадка «Пролісок». Нардеп відвідав і Нову Ушицю, де здійснювалися ремонтні роботи в приміщеннях ДНЗ «Дзвіночок» та Будинку дитячої творчості. Цього року на розвиток Новоушицького району вдалося залучити близько 1,7 млн. грн. з Державного бюджету.

%d0%b3%d0%bf%d0%b212

Як завжди, народний обранець взяв участь у багатьох урочистих заходах. У День знань завітав на урочисту лінійку до НВК №8 та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, щоб привітати школярів і студентів із початком навчального року.

Того ж дня помічники Володимира Мельниченка від його імені привітали студентів Подільського державного аграрно-технічного університету. Також відвідали ДНЗ №17 «Світлячок», щоб приділити увагу діткам, які потребують особливої турботи. Вихованцям притулкової групи дитсадка передали подарунки й солодощі від народного депутата.

Крім того, привітали працівників і вихованців Кам’янець-Подільської дитячої школи мистецтв із 25-річчям від дня заснування закладу. Від імені нардепа та міського голови Михайла Сімашкевича відзначили найкращі колективи та надали допомогу на придбання сценічного вбрання.

Володимир Володимирович взяв участь в урочистостях із нагоди 15-річчя Центру розмінування. Привітав військових із ювілеєм та висловив велику повагу та вдячність за захист суверенітету і незалежності нашої держави.

%d0%b3%d0%bf%d0%b25

Володимир Мельниченко взяв участь у святкуванні Дня рятівника та 20-ї річниці створення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також народний обранець завітав на святкування Дня селища та привітав мешканців Нової Ушиці зі святом.

Помічники Володимира Мельниченка привітали військовослужбовців 308 батальйону зі складанням присяги на вірність Україні. Крім того, від імені нардепа привітали спортсменів міста та району з Днем фізичної культури і спорту.

Також напередодні Дня працівників лісу представники народного депутата привітали та нагородили найкращих. А 17-18 вересня помічники нардепа завітали на територію Дністровсько-Подільської Січі в селі Ісаківці, де відбувався фестиваль кінно-трюкового мистецтва.

У вересні Володимир Володимирович взяв участь в обговоренні політичної ситуації у телепрограмах «Ексклюзив» і «Політика.UA» на ТРК «РАДА» та «Про головне» на телеканалі «Перший.UA».

За місяць до громадської приймальні Володимира Мельниченка надійшло 44 звернення від мешканців округу.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000

Один коментар

  1. Вот джинсой попахивает

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.