Кольгофери пішли до суду, щоб дотиснути Симчишина і Ко у питанні пролонгації оренди підземки

Товариство з обмеженою відповідальністю “Либідь” просить Господарський суд Хмельницької області визнати неправомірною бездіяльністю Управління комунального майна Хмельницької міської ради та Виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо розгляду заяви ТОВ “Либідь” №449 від 01.08.2016р. про продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Камянецька, 21/1-А загальною площею 695 кв.м. на 4 роки 11 місяців.

Про це зазначено в ухвалі суду від 4 жовтня.

Разом з тим, орендар підземки у центрі Хмельницького хоче через суд зобов’зати Управління комунального майна Хмельницької міської ради та виконком розглянути їхню заяву про продовження договору оренди.

Як писав НГП, на сайті міськради оприлюдено проект рішення виконкому щодо припинення договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вулиці Кам’янецькій, 21/1-А загальною площею 695 кв.м, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю “Либідь” від 9 листопада 2011 року. Офіційно – орендні відносини припиняються через закінчення дії договору.

Згодом з’явився інший проект рішення виконкому щодо розгляду заяви ТОВ “Либідь”, яким також відмовлено у продовженні оренди підземки.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТзОВ “Либідь” належить бізнес-сім’ї Валерію і Оксані Кольгофер з Хмельницького. Пан Валерій керував Летичівською та Хмельницькою РДА в часи правління президента Віктора Януковича. Пані Оксана в цей час була депутатом Хмельницької міськради від Партії регіонів.

З березня 2015 року фірма записана на хмельничанина Анатолія Решетніка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 74

 1. Я фигею. Скоко спецов по попилу бабла из воздуха.

 2. Ну все полиється зараз бруд з екрану 33 каналу. Не дарма кольгофери купили собі “самий чесний” канал

  • Пускай показывают, что власть далеко не безгрешная. У вас бруд, это если правду про вас показывают.

   • Правда така! У Підприємства “Либідь” закінчився термін оренди комунального приміщення і це нормально, що місто не хоче його здавати далі. А от чому льють бруд на Симчишина то порахуйте самі! Підприємство “Либідь” ще при Мельнику заключило договір про оренду підземки в центрі яка використовується для комерції за 41.18 грн за метр квадратний а здає його по 338 грн за метр+ оплата світла. Та в Хмельницькому більше коштує оренда квартири в дальному районі ніж вони платять за комерційне приміщення!!!(( Я розумію теперішня міска влада не збирається здавати комунальне майно по занижених в кілька раз цінах ( я їх в цьому підтримую бо це кошти які ненадходили багато років в бюджет міста)

    • да 33 канал поливав брудом Чернілевського і такою брехньою

    • Все правильно. Можу ще сказати, що при продовженні терміну дії оренди приміщення, по законодавству, та не рідше, ніж раз в три роки орендна плата переглядається, відповідно до незалежної оцінки вартості орендованого майна. Єдине, що ставка оренди там напевно 15 % – по закону вижче не пригнеш, а приватник ставить орендну плату, яку захоче.
     Якщо міська рада, ще завчасно повідомила про те, що договір вони не мають наміру продовжувати (3 місяці до закінчення договору), то тоді взагалі красавчики. Але якщо й не повідомлені, то теж є варіанти. І взагалі, це майно громади, а громаду представляють депутати, не продовжили, і ніякий суд їх не зобов’яже. Прийде суддя і скаже підняти руки, ги-ги)))

 3. Як взагалі можливо було здати приміщення в самісінькому центрі за копійки? Замість того,щоб заробляла громада, риги все собі в карман гребли ще й ремонт не робили! Хочеться вірити тепер ситуація зміниться!

 4. Вот это обзывание и т.п. безперспективно. Кто принимал решение об оренде? Рада, коллегиальный орган. Кто голосует за депутатов? Местный избиратель. Посмотрите на состав прошлой рады и теперешней, и делайте выводы, за кого голосуете. Сейчас вопрос в другом: хватит ли, как сейчас модно говорить, “политической воли” у Симчишина вернуть оренду в доход города. А самое главное – а интелекта у юридического отдела горисполкома достаточно? Вопрос. Мы уже видели/слышали шум вокруг “незаконных” застроек. И что? Помните?: “Чтоб музыкантом быть – так надобно уменье”. И кое что еще. Вот Сергеевичу тест: верни, или слабо?

 5. А чому кольгофери, а не хтось інший може взяти в оренду, одразу в суд занесуть бабла, УРОДИ

 6. послушайте я вообще не понимаю что мы здесь обсуждаем мы все должны сплотиться в данный момент вокруг нашего мера и города-и поблагодарить его что он первый в истории всех взяточников меров поднял данный вопрос и решает его в пользу города

 7. Симчишин скрізь де грязні справи!!

  • повернути підземний перехід громаді, збільшити надходження до бюджету в 3 рази – це грязні справи? чи може перший дитячий садок за 25 років – це грязні справи?

   • “Смотрящій меровський на порталі”, що ти з тими садочками і дорогами носишся і всіх дурнями обзиваєш.
    Ви дерибанити міський бюджет мільйонами, а якість ваших робіт ми бачимо щоденно. Скоро своє сміття будете розвозити по всій Україні.

 8. Які прикольні аксельбанти в Кольгоферів. Прям з ОРДЛО

 9. Підземка передана в оренду покійним мером, її утримання і ремонт дуже дорогі. Раніше бюджети були скудні все віддавалось в Київ. При продовженні оренди підземки завжди переглядались тарифи і вони відповідали найвищим діючим на час переукладення. Приймала рішення сесія і сесія завжди віддавала підземку на термін на багато більший, так просила Оксана депутатів. Тепер ці тарифи виглядають смішними, просто треба знову їх переглянути.

 10. Мало кто понимает в бюджете… Раньше много денег с налогов уходило в Киев. Теперь с учетом новых законов половина ранее уходядивших денег в Киев остаются в местном бюджете. Вот поэтому и ремонтируются дороги, а не потому что мер такой хороший хозяйственник. Аренда земли в городе поднялась на 80% !!! Но бизнес не стал зарабатывать больше (( А как вам ремонт площади перед кинотеатром им. Шевченко за 7 !!! миллионов грн. Даже дилетанту в это тяжело поверить ))) Футбольное поле это 100*50 метров = 5000 кв.метров. При сегодняшних ценах на плитку, мучку, щебень и работу это МАКСИМУМ 500 грн. за метр кв. Как не крути выходит 2.5 мл. ну пусть 3.5 мл. !!! А город платит 7мл. !!!!! Вот вам и “умный” мер.

  • А СВІЙ в курсі…

  • 7 мільйонів – це вся вулиця до парку Франка.
   Площа перед кінотеатром, дороги і тротуари – 2,7 мільйони.
   Відкрий сайт міської ради, подивися бюджет, будеш знати, а то брехня на брехні. Скільки вже можна?

  • Бюджет розвитку виріс на 50% (читай Гройсмана).
   Вартість робіт і матеріалів здорожчала на 30%,
   Роботи в цьому році зробили в 5 разів більше минулого року. А по освіті і медицині в 7 разів.
   Проста математика. І оцінка ефективності влади.

 11. Як ремонт площі перед чкальніком за 7 лімонів? Дайте розрахунок.

  • 7 мільйонів – це вся вулиця до парку Франка.
   Площа перед кінотеатром, дороги і тротуари – 2,7 мільйони.
   Відкрий сайт міської ради, подивися бюджет, будеш знати, а то брехня на брехні. Скільки вже можна?

 12. Хто знає поясніть чому ремонт площі за 7 мільйонів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.