Громадська приймальня Володимира Мельниченка

Цього місяця народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу питанням медицини, соціального захисту та інфраструктури округу.

Разом із заступником міського голови Кам’янця-Подільського Сергієм Бабієм та директором департаменту житлово-комунального господарства міста Олександром Бабчинським Володимир Володимирович оглянув стан виконання ремонтних робіт дорожнього покриття на вулиці Чехова.

Також народний депутат відвідав територію поблизу Кам’янець-Подільського центрального ринку. Наразі відбувається реконструкція так званого «п’ятачка» – територію облаштовують плиткою. Будівельними матеріалами буде викладено візерунок сонця, що символізуватиме герб Кам’янця-Подільського. За словами комунальників, всі роботи планують завершити до кінця місяця.

БезымянныйСпільно з головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загороднім та міським головою Михайлом Сімашкевичем Володимир Мельниченко відвідав міський Будинок культури, щоб оглянути стан виконання ремонтних робіт. Завдяки вдалій співпраці по вертикалі «місто-область-держава» виділено значну суму на капітальний ремонт будівлі: понад 5 млн. грн. з Державного бюджету, 4 млн. грн. з обласного, 1 млн. 400 тис. грн. з міського. Нардеп виказав сподівання, що незабаром всі найважливіші концерти та урочисті заходи знову відбуватимуться в МБК.

Разом із головою Кам’янець-Подільської РДА Василем Сукачем та головою районної ради Борисом Бецом завітали до Староушицької районної лікарні №3, щоб оглянути стан виконання ремонтних робіт.

Крім того, спільно з керівниками району відвідали Староушицький територіальний центр. Нещодавно у ньому було зроблено альтанку для того, щоб люди похилого віку мали змогу відпочивати на свіжому повітрі. Для потреб закладу передали мікрохвильову піч, пилосос та праску. Під час зустрічі мешканці району попросили придбати холодильник для територіального центру. Нардеп пообіцяв у найближчий час допомогти у вирішенні цієї проблеми.

ГФ3Володимир Мельниченко разом із представниками районної влади завітали до села Грушка, щоб оглянути стан місцевого Будинку культури. На ремонт будівлі вдалося отримати кошти з Державного бюджету. Незабаром розпочнуться будівельні роботи.

Для дівчинки, хворої на ДЦП, Володимиру Володимировичу вдалося передати ходунки-ролатор, щоб вона могла самостійно пересуватися.

Народний обранець також відвідав Бакоту, де у відповідь на неодноразові звернення мешканців району розпочали будівництво дороги до монастиря. Будівельні роботи виконуються за рахунок меценатів.

Гарною новиною стала можливість відкриття у найближчий час тринадцятої амбулаторії сімейної медицини у Кам’янці-Подільському на вулиці Саксаганського. Її буде створено за рахунок забудовника.

ГФ4Спільно з представниками міської влади завітали до перинатального центру Кам’янець-Подільської міської лікарні. За рахунок коштів благодійного фонду «Ми – кам’янчани» вдалося придбати п’ять пральних машин та медичні препарати на суму близько 30 тисяч гривень.

Також відвідали Кам’янець-Подільську міську дитячу поліклініку. На прохання медиків придбано пральну машину.

Разом із заступником міського голови Вадимом Савчуком передали кулери з водою для міської дитячої поліклініки та територіального центру соціального обслуговування «Турбота».  Відтепер у цих установах люди мають можливість пити якісну воду. Також Володимир Володимирович подарував ікони для каплички центру соціального обслуговування.

ГФ5

10 серпня за підтримки народного депутата чотирнадцять дітей пільгових категорій мали змогу поїхати на відпочинок до «Дністровської Рів’єри». Разом з дітьми працювали педагоги-організатори, які забезпечили веселе, цікаве та комфортне дозвілля маленьких кам’янчан.

За цей час помічники нардепа відвідали сесію Кам’янець-Подільської міської ради та прийняли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини і Дня будівельника.

За період від 1 серпня до громадської приймальні надійшло 42 звернення від мешканців Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського і Новоушицького районів.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня Мельниченка

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Мельниченка, м. Кам’янець-Подільський. м. Відродження, 1, каб.102-104; смт. Нова Ушиця, вул. Подільська,17. Тел. (03849)36000

Коментарів: 2

  1. Уважаемый Владимир Владимирович ! У меня есть идея спортивного стартапа ,который кроме прибыли и развития спорта в городе может принести еще и большую популяризацию города, как среди туристов из-за границы так и Украины.Я бы хотел с Вами встретится и объяснить ,что это будет и быть может с Вашей помощью все получится-при минимальных затратах возможен очень не плохой результат (как минимум).Мой номер телефона 0678646379. P.S. Я больше чем уверен , что идея интересная и думаю Вас она заинтересует

  2. Уважаемый, Владимир Владимирович, моя мама пенсионер, она мечтает иметь кусочек земли для посадки овощей и фруктов, у нас сложная ситуация и я не имею возможности приобрести землю. Прошу Вас помочь добиться земли от государства. Я хотела подать заявление в,но у меня отказались принимать, потому что я подала заявление что бы получить квартиру. Ответьте, пожалуйста можно ли решить этот вопрос как-то. Заранее благодарю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.