«Батьківщина» переходить в проєвропейську демократичну опозицію

Фракція партії «Батьківщина» у Верховній Раді України, після шести тижнів безплідних переговорів про створення нової коаліції, ухвалила рішення про перехід до демократичної опозиції.

«Ми йдемо на достатньо впевнену боротьбу проти старої системи, проти злиття нової постмайданної влади та старої олігархічної мафії. Ми йдемо на боротьбу проти знищення економіки України, проти знищення життя кожної української родини», -сказала голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Лідер парті «Батьківщина»  Юлія Тимошенко наголосила, що фракція «Батьківщина» доклала всіх можливих зусиль, щоб змінити курс влади, зокрема, поставила п’ять публічних умов, які могли би дати Україні шанс вийти з кризи. Це продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, введення пільгового оподаткування для фермерських господарств, проведення індексації зарплат та пенсій та скасування податку на пенсії, зниження тарифів на послуги ЖКГ шляхом ліквідації їх корупційної складової, розірвання зв’язку між Урядом та олігархами.

На жаль, ці пропозиції виявилися неприйнятними для представників двох найбільших фракцій БПП та «Народного Фронту», що вирішили збільшити свою чисельність за рахунок купівлі політичних “тушок” і створити “коаліцію на двох”, повторюючи шлях “Партії регіонів”.

Юлія Тимошенко вважає, що  “Батьківщина” не повинна ставати ширмою для політичного шахрайства  і тому перехід до опозиції є єдиним правильним рішенням за нинішніх соціально-економічних та політичних умов. Разом з тим, фракція “Батьківщина” буде підтримувати ухвалення законопроектів, спрямованих на оздоровлення економіки та вихід країни з кризи та боротися проти злиття нової постмайданної влади та старої олігархічної мафії.

Голова Хмельницької міської партійної

організації ВО «Батьківщина» О.Лукашук

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.