Юлія Тимошенко: Ми об’єдналися заради створення альтернативи розвитку країни

Завданням об’єднання команд партії «Батьківщина» та громадської організації «Антикорупційний рух» є повернення України на ефективний шлях розвитку. Про це 12 лютого під час спілкування з журналістами заявила Юлія Тимошенко.

«Цілі об’єднання викладені в Заклику до суспільства. Це об’єднання наших команд і спільна робота однією командою в політиці, з громадянським суспільством, у напрямках, спрямованих на те, щоб повернути Україну на логічний, зрозумілий, гармонійний та ефективний шлях розвитку», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона також зазначила, що команди готові єднатися з громадськістю, яка хоче створити альтернативу сьогоднішній ситуації в країні.

«Сьогодні наше завдання разом з усіма українцями, які розуміють, що відбувається і хочуть боротися, – створити альтернативу. Альтернативу чітку, на базі синергії українського суспільства та добитися перемоги України. Ось єдиний план! Запасних планів не існує, так само як і запасних аеродромів!» – сказала Юлія Тимошенко.

рукопотискання

Лідер «Батьківщини» впевнена, що єднання буде переможним і «Україна встане на ноги».

Вона також заявила, що «Батьківщина» разом з «Антикорупційним рухом» має намір довести до суду матеріали справ щодо мільярдної корупції попередньої влади, які були зібрані командою Валентина Наливайченка, але не розслідувані через небажання влади боротися з корупцією та відставку Валентина Наливайченка з посади Голови СБУ.

«Позиція Валентина Наливайченка зрозуміла, фундаментальна, чесна. Він не пішов ні на які вибори, він очолив громадський рух і хоче добитися, щоб до суду були доведені хоча б ті матеріали, які він зібрав особисто з власною командою, і щоб винні за мільярдні корупційні оборудки були притягнуті до відповідальності. Ми хочемо йому в цьому допомогти і він саме так бачить разом із командою нашу спільну стратегію»,- зазначила політик.

Зі свого боку голова «Антикорупційного руху» заявив, що «Батьківщина» є тією політичною силою, яка «ніколи не була задіяна в корупції», що її фракція в парламенті – це «бійці, які ніколи не зраджували», а Юлія Тимошенко – сильний політичний діяч, «яка з відкритим обличчям пішла в бій з режимом Януковича, не втекла з країни, не змінила громадянство, а прийняла бій тут, на нашій землі».

«Для нас, для громадянського суспільства, громадської організації головна мета – об’єднуватися з громадськими структурами, ставати сильнішими і бути справжніми партнерами за конкретну програму дій, яку ми озвучили»,- наголосив Валентин Наливайченко.

Він закликав усіх, хто здатний боротися за Україну, об’єднуватися разом з «Батьківщиною» та «Антикорупційним рухом».

«Ми будемо по всій Україні. Ми до кожного приїдемо і не як «гастролюючий цирк», а приїдемо з конкретною роботою, з конкретними акціями, з конкретними вимогами. З кожним активістом, який є з нами. Команда Юлії Володимирівни, яка є в парламенті, – це ті бійці, які дійсно не зраджували. І ми, громадянське суспільство, віримо, що з ними разом можна боротися за країну!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Головне повиганяти з України всіх крадіїв: найманців сіоністів, грузинских гастролерів, підмосковних холуїв та місцевих бариг. Геть з України!

    • Шановний адміністратор, зверніть увагу- Бірюк вже давно не виконуючий обов’язки голови Хмельницької міської партійної організації ВО “Батьківщина”і взагалі людина малоповажна в кругах Батьківщини. Не потрібно видавати бажане (Бірюком) за дійсне

  2. БЮТовцы на предыдущих выборах в городе взяли 30 % и своего мера. Разворовали все , что плохо лежало . а 3й абзац “Зі свого боку голова «Антикорупційного руху» заявив” это 5. что не утверждение то ложь. Вообще 25 лет в которые нам не светит членство в ЕС это минимальный срок,пока не умрут голосующие за БЮТ Шляшка Порошенко и тд. В европу берут бедных , но не берут идиотов , воров и лентяев.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.