“Батьківщина” підбила підсумки виборів

12 грудня в Києві відбувся урочистий з’їзд депутатів місцевих рад від партії ВО «Батьківщина». Участь у заході взяли 33 новообрані мери, 500 селищних та сільських голів, понад вісім тисяч депутатів, обраних від «Батьківщини» на місцевих виборах, голови обласних партійних організацій, члени фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України, а також представники іноземних дипломатичних місій та інші почесні гості. Загалом, «Батьківщина» зібрала на урочистий з’їзд понад дев`ять тисяч осіб, серед яких було і понад двісті представників партії з Хмельниччини.

Лідер партії Юлія Тимошенко нагородила соратників за кращі досягнення у виборчій кампанії. Пам’ятні відзнаки отримали 70 кращих «батьківщинівців». Ще шість депутатів отримали нагороди «За волю до перемоги».

«Партія «Батьківщина» – це єдина справжня політична партія в Україні, оскільки вона представлена в усіх областях, у місті Києві та суттєво покращила свій результат в порівнянні з парламентськими виборами,».- наголосила Юлія Тимошенко і зазначила, що зростання становить 3,4 рази – депутатами місцевих рад стали майже дев’ять тисяч партійців, а головами сільських, селищних, районних, міських та обласних рад – майже півтисячі членів «Батьківщини».

Лідер «Батьківщини» закликала новообраних депутатів стати командою захисту інтересів місцевих громад та максимально використовувати всі доступні важелі для реформування країни знизу. Отож Юлія Володимирівна попросила учасників з’їзду занотувати невідкладні завдання подальшої роботи. Передусім, це довести до перемоги боротьбу з необґрунтованими тарифами. Депутати від «Батьківщини» також мають відновити видачу земельних сертифікатів селянам, яка була започаткована за часи прем’єрства Тимошенко. Окрім того, вона закликала провести роз’яснювальну роботу щодо ОСББ, адже цей кондомініум може стати для українців новою трагедією.

Голова «Батьківщини» впевнена, що місцеві депутати від партії мають стати своєрідними «комісарами Каттані» і боротися з корупцією в регіонах, аби в корупціонерів «земля під ногами горіла». «Виводіть всіх, хто причетний до корупції, на чисту воду і покажіть, що «Батьківщина» – це совість місцевих рад. Завдань безліч! Я знаю, що ви з цим можете впоратись!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.