«Солідарність» та «Батьківщина» – лідери місцевих виборів в Україні

Місцеві вибори в Україні – справжній «тест-драйв», як для «партій-старожилів», так і для нових політичних регіональних еліт. На місцевих виборах не спрацювали загальні політичні лозунги, на кшталт тематики війни, а більшу роль відіграв авторитет партій. Відтак, партіями-бенефіціарами електоральної підтримки стали «Солідарність» та Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина». За попередніми даними БПП “Солідарність” отримав 9027 мандатів по всій країні, партія “Батьківщина” отримала лише на 160 мандатів менше – 8867. Це відповідно 19% (БПП) та 18% (“Батьківщина”) голосів виборців.

Головна ж ознака місцевих виборів – «регіоналізація» партійної політичної системи. Віднині партійна політика не є вертикально інтегрованою, а вже на місцях посилатимуть «імпульси» вищому керівництву. Одна із небагатьох партій, яка не змогла продемонструвати свою життєздатність, – «Народний Фронт». Після місцевих виборів цей проект зник із політичного «олімпу».

Експерти кажуть: за умови лідерства двох партій – пропрезидентської сили та «Батьківщини», – у політичній системі країни з’явився певний дисбаланс. Зокрема, представництва «Батьківщини» у місцевих органах влади і парламенті.

Нині ж, важливо дочекатися формування місцевих рад. На думку експертів, хвиль невдоволення українців чекати не варто. Кожен на місцях буде «прислуховуватись» і «придивлятись» до роботи новообраного органу місцевого самоврядування.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Готовьтесь депутаты слушать спичи Левы.))) Ваш мозг в опасности. Выдержки вам.

  2. І ЖУРНАЛІСТИ ГОТУЙТЕСЯ — ЗА СЛОВАМИ БІРЮКА —ВИ ВСІ Є ПРОДАЖНИМИ !!

  3. Долбойоб ти Льова!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.